Błąd aktywacji gry - Zbyt wiele aktywacji

Witam,

posiadam grę i kiedy ją chciałem uruchomić pojawiło się okienko z prośbą o numer seryjny. Wpisałem go i wyskoczył błąd:

Proces aktywacji został przerwany 



Zbyt wiele aktywacji na różnych komputerach lub zbyt wiele reaktywacji na jednym komputerze. Nie można dokonać więcej aktywacji. 


Odwiedź stronę wsparcia technicznego: https://support.securom.com/PAunlock/?c=1300

Grę instalowałem już na kilka razy, a nie znam angielskiego więc nie mogę skontaktować się na maila jaki jest podany na tamtej stronie.

Co mogę zrobić aby móc grać w tą grę? Skoro gra jest oryginalna to czy użycie jakiegoś cd-key’a z internetu było by nie legalne?

W linku,który podałeś jest opisane co zrobić w takim przypadku.

1.Kliknij prawym klawiszem myszy na skrócie, którym uruchamiasz grę i wybierz Właściwości

2.Zaznacz i skopiuj całą zawartość z paska Obiekt docelowy.

3.Kliknij START i dalej uruchom i wpisz: cmd i naciśnij Enter, pokaże się konsola.

4.W konsoli wpisz: cd\ i wciśnij Enter.

5.Kliknij prawym klawiszem myszy na konsoli i wybierz Wklej(pojawi się skrót, który wcześniej skopiowałeś), naciśnij spacje i dopisz: /revoke i wciśnij Enter.

6.Pojawi się okno, aby potwierdzić wciśnij OK.

7.Po wszystkim aktywuj jeszcze raz grę.

Sposób dobry, jednak nie w moim przypadku.

Zapomiałem dodać że grę tę instalowałem nie na tym systemie, wcześniej próbowałem kilka razy na Linuxie przez Wine, jednak gra nie działa więc chciałem się przenieść na Windowsa z tą grą, w tym celu zrobiłem formata i zainstalowałem nowy system.

I nie masz już możliwości dezaktywować gry na systemie na którym była aktywowana?

Niestety nie ;/ Tamten system już nie istnieje na moim kompie…

Po raz kolejny osoby kupujące oryginały mają problemy a piraci mają z nas ubaw po pachy, bo ich wersji nie trzeba aktywować. Znajdź może kogoś, kto chociaż trochę czai angielski, by Ci napisał @ na support tej gry.

A cóż to za gra, że się spytam?

Gra nazywa się Legendary.

Pogadam ze znajomym on obczaja angielski więc pewnie pomoże.

A tak z ciekawości powtórze pytanie:

Skoro gra jest oryginalna to czy użycie jakiegoś cd-key’a z internetu było by nie legalne?

Nie, nie byłoby legalne, ponieważ kupując tą grę zapłaciłeś właściwie za klucz, nie za płytę.