Błąd aplikacji Skype, IE..., itd

witam!!

Od 3 dni pojawiają mi sie komunikaty o błędzie aplikacji, zazwyczaj Skype, Internet Explorer, GG, Avast też podczas skanowania dysków!!

Nie wiem co robić, jak sie wukrze to zaczne robic reinstalacje!! Albo nie wiem co, juz nie mam sily! !!

:? Możesz podesłać screeny tych błędów, albo napisz co dokładnie ci się wyświetla i opisz dokładniej problem. Postaram się pomóc.

Pozdrawiam

Emmm jezeli chodzi o screeny to nie bardzo bo troche cienka w tych sprawach jestem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zazwyczaj jest tak ze po 5-10 min działania programu ostatnio tylko Skype (wczesneij też Firefox ale wywaliłam) czasem GG, Internt Explorer wyskakuje mi Inormacja że wystąpił błąd aplikacji i że zostanie ona zamknięta i zeby wysłać raport do microsoft i tyle nic wiecej zadnych innych danych.

A robiłam przywracanie systemu 3 razy ostatnio 2 miesiące wstecz i wywaliłam ostatnie uaktualnienia zabezpieczeń Windowsa i jeszcze wczoraj uaktualniłam adobe flasha. No i teraz zamyka mi Skype, jak juz raz zacznie to coraz częsciej ze normalnie nerwica mnie bierze. No i jeszcze ten avast nieszczęśliwy!! Próbowałam robić skanowanie dysków bo myslalam ze to wirus czy cus i pod koniec skanowania BŁĄD tylko że tam to już było cos napisane że chodzi o plik jakiś tam w bibliotece ale niestety dokładnie nei pamiętam :expressionless:

no chyba że znowu włącze tego avasta… to ja czekam może juz cos po tych moich opisach wymysliles misiu134 heh a ja probuje teog avasta!!

Pozdrawiam i dzieki za checi :smiley:

W dniu 03.07.2008 , o godzinie 20:21 został dopisany post przez tkalin

uruchomiłam Avasta i sie komp zawiesił… :expressionless:

:slight_smile: Wiesz co mi się wydaje - chyba jedynym sensownym wyjściem z sytuacji będzie format komputera. A podeślij mi jeszcze te screeny (jak wyskoczy okienko z błędem, wciśnij klawisz “Print Screen” na klawiaturze, potem otwórz paint i daj CTRL+V, potem zapisz obraz i go wstaw do posta). Ale raczej sugerowałbym format, potem zrobienie sobie kopi zapasowej systemu i jak się posypie, to w godzinkę masz system postawiony ze wszystkim co miałaś w momencie utworzenia owej kopi. Jak coś to ci napisze, jakim programem to zrobić, co i jak.

Pozdrawiam