Błąd aplikacji w nowym Call Of Duty

Ja jak i od groma ludzi ma problem z błędem wyślij raport wyskakującym przy uruchamianiu gry Call Of Duty World at War.

Próbowałem już wszystkiego, W poprzedniej części żeby odpalić CoDMW trzeba było zmienić nazwę pewnego pliku którego już niestety w nowej czesci nie ma.

Ktoś ma jakieś pomysły ?

ps. nie jest tospowodowane brakiem obsługi SSE2 ponieważ niektórym gra odpala na prockach z SSE zwykłym.

u mnie na cod4 i viście było podobnie pomogło dopiero podłączenie czegoś do gniazda mikrofonu

ja podłączyłem słuchawki bo mikrofonu nie posiadam i gra odpaliła bez problemu :stuck_out_tongue:

to juz jest raczej absurd :wink: pewnie w między czasie zrobiłes coś co miało wpływ na to ze w koncu cod sie zał.

licze na jakies rozwiązanie :slight_smile:

Call Of Duty World at War?? Przecież premiera tej gry będzie dopiero za tydzień :smiley:

Windu to nie absurd jest to polecane rozwiązanie z oficjalnego forum coda nic innego w moim przypadku zrobić się nie dało z tego co tam wtedy czytałem wiele osób z vistą tak zrobiło :o

no tak czy owak nie pomaga podłączenie czegoś do gniazda mikrofonu .

jedni mają taki błąd jak ja a inni po kliknięciu w new game widzą tylko czarny ekran.