Błąd : "can not create DirectShow player"

Witam, mam problem z oglądaniem filmików w firefoxie, gdy chce obejrzeć na maxiorze, you tube itp. to wyskakuje komunikat: “can not create DirectShow player” i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Bardzo prosze o pomoc

daniel105 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

daniel105 , dźwięk w ogóle masz ? (w grach, odtwarzanie muzyki)

Sprawdź, czy na innej przeglądarce jest ten sam problem.

Jeżeli tak, to odinstaluj wszystkie kodeki, które instalowałeś dotychczas (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy), uruchom ponownie komputer i zainstaluj FFDShow. Uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Wszystko działa, czyli w grach, muzyka i filmy to wszystko działa, niektóre strony takie jak yahoo działają normalnie.

Niestety to co mi poleciłeś nie zadziało :frowning:

daniel105 , błąd leży po stronie Windows Media Player… musisz skopiować nową wersję pliku ‘wmploc.dll’ do folderu ‘do folderu C:\WINDOWS\system32’, jeśli instalowałeś service pack to kopię tego pliku znajdziesz w ‘C:\Windows\ServicePackFiles\i386’. Jeśli nie, będziesz ją miał na płycie instalacyjnej windows’a: ‘\i386\wmploc.dl_’ (plik jest spakowany).

Później zainstaluj ponownie Windows Media Player :slight_smile:

Nareszcie działa. Wielkie dzięki paczek9, temat można zamknąć.