Błąd d347bus

Witam.W podglądzie zdarzeń często występuję problem z czymś takim:

Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego lub systemowego:

d347bus

Wiem że to jest od napędów wirtualnych,ale który program go powoduję lub powodował.Obecnie w liście napędów jest jeden wirtualny napęd którego nie można się pozbyć,po odinstalowaniu go po ponownym uruchomieniu komputera samoistnie powraca.Jest to napęd od programu do nagrywania płyt InstatnCD+DVD.Jak można pozbyć się tego problemu??

Czy do tego napędy ładowałes jakis plik ? Jęsli tak to najpiero musisz wyładować ten plik z dysku.

takie rzeczy to wiem a pliku nie mam w nim

d347bus.sys - sterownik Daemon Tools

sprawdż w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdrom\Enum

listę urządzeń - będzie 0, 1 itd; znajdż wirtualny napęd i usuń wartość;

zapisz jego nazwę i sprawdż, czy w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\SCSI

nie będzie utworzony dla niego podklucz - jeśli będzie usuń cały podklucz

ponadto sprawdż w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services

czy nie będzie usługi o nazwie identycznej ze sterownikiem, jeśli będzie usuń ją

przy usuwaniu napędu uważaj, żeby przypadkowo nie usunąć własnego-

zeby się zabezpieczyć możesz przed usuwaniem zrobić kopię kluczy, które zmieniasz lub usuwasz - zaznacz klucz - menu plik - eksportuj, format reg - żeby klucz przywrócić wystarczy dwuklik na pliku reg

żeby wejść do rejestru wpisz w uruchom regedit i ENTER

ps. sprawdż jeszce w menedżerze urządzeń, czy nie ma urządzeń i sterowników demona w sekcjach kontrolery scsi i urządzenia systemowe,

jeśli będą usuń, ale dopiero po usunięciu ich z rejestru