Błąd drukowania w Epson Sx415

Witam, do tej pory z drukarka wszystko było w porządku. Jednak dziś, jak chce coś wydrukować, pokazuje się komunikat: “Sprawdź wszystkie połączenia i upewnij się, że wszystkie urządzenia są włączone.” Wszystko mam podłączone, zainstalowałem drugi raz sterowniki nawet pod innym USB, tusze są, sprawdziłem na innym kablu, drukarka drukuje stronę testową z poziomu drukarki. Co zrobić?

Speed , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Po podłączeniu drukarki zamiast jednego dźwięku są 3, jeden ten normalny i 2 krótki.

Wygląda na jakiś problem z komunikacją. Jeśli masz możliwość to spróbuj podpiąć urządzenie za pomocą innego, sprawdzonego kabelka. Często zdarzają się problemy z komunikacją urządzeń czy drukarek podłączonych kabelkami USB wątpliwej jakości.

Jak to nie poskutkuje to proponuje kontakt z serwisem. Tu znajdziesz namiary: http://www.epson.pl/content/PL/pl_PL/co … ilocal.htm