Bład dysku podczas włączania komputera


(Xardas910) #1

Witam mam wielki problem i nie wiem o co chodzi prosze o wasza pomoc.

Chodzi o to ze ostatnio przy włączaniu komputera to albo sie "zamula" i dlugo sie włacza albo podczas właczania wyskakuje bład dysku i kaza mi zresetowac kompa za pomoca ALT+CTRL+DELETE. I tak kilka razy musze bo za kazdym mi to wyskakuje. A jak w końcu//ort sie właczy to albo sie odrazu zawiesza komp albo po jakims czasie. Wychodzi na to zeby mi w końcu//ort komp zalapal musze kompinowac i resetowac komputer przez okolo 30 min :expressionless: Robilem kilka razy formata ale to nic nie pomoglo tez skanowalem komputer. NIe wiem o co chodzi jesli to wina sprzetu to co to moze byc??? Prosze o konkretne odpowiedzi i szczegółowe.

Z góry dzieki!


(Drobok) #2

Jakieś konkretne błędy występują ?, podczas formatowania usunąłeś dane z wszystkich partycji przed instalacją systemu ? Zwróć uwagę również na kabel sieciowy podczas formatowania. Co do niestabilnego działania. Sprawdź czy masz aktualne sterowniki.


(Xardas910) #3

sterowniki mam te same co zawsze i nigdy tak nie mialem. Knkretnych bledow nie ma talko ten co napisalem "Bład dysku podczas właczania" Formatowalem dysk C ale to moim zdaniem nie wina plikow tylko sprzetu wole sie poradzic zanim formatowac wszystkie partycje.


(Drobok) #4

Przeskanuj system mhdd pod względem bad sectorów. Jeśli nie wywaliłeś wszystkich partycji to format nie pomógł z żadnym z wirusów :stuck_out_tongue: Jeśli oczywiście takowe masz ;]


(Xardas910) #5

a jak by to miala byc wina sprzetu to czego dokladniej??