Bład dysku podczas włączania komputera

Witam mam wielki problem i nie wiem o co chodzi prosze o wasza pomoc.

Chodzi o to ze ostatnio przy włączaniu komputera to albo sie “zamula” i dlugo sie włacza albo podczas właczania wyskakuje bład dysku i kaza mi zresetowac kompa za pomoca ALT+CTRL+DELETE. I tak kilka razy musze bo za kazdym mi to wyskakuje. A jak w końcu//ort sie właczy to albo sie odrazu zawiesza komp albo po jakims czasie. Wychodzi na to zeby mi w końcu//ort komp zalapal musze kompinowac i resetowac komputer przez okolo 30 min :expressionless: Robilem kilka razy formata ale to nic nie pomoglo tez skanowalem komputer. NIe wiem o co chodzi jesli to wina sprzetu to co to moze byc??? Prosze o konkretne odpowiedzi i szczegółowe.

Z góry dzieki!

Jakieś konkretne błędy występują ?, podczas formatowania usunąłeś dane z wszystkich partycji przed instalacją systemu ? Zwróć uwagę również na kabel sieciowy podczas formatowania. Co do niestabilnego działania. Sprawdź czy masz aktualne sterowniki.

sterowniki mam te same co zawsze i nigdy tak nie mialem. Knkretnych bledow nie ma talko ten co napisalem “Bład dysku podczas właczania” Formatowalem dysk C ale to moim zdaniem nie wina plikow tylko sprzetu wole sie poradzic zanim formatowac wszystkie partycje.

Przeskanuj system mhdd pod względem bad sectorów. Jeśli nie wywaliłeś wszystkich partycji to format nie pomógł z żadnym z wirusów :stuck_out_tongue: Jeśli oczywiście takowe masz ;]

a jak by to miala byc wina sprzetu to czego dokladniej??