Błąd explorera podczas otwierania dysku

Spróbuj dla pewności zainstalować ten sterownik do chipsetu:

http://www.speedyshare.com/files/276319 … 010585.ZIP

piszesz że:

Tak więc spróbuj może pobrać program Total Commander i poprzez niego wejdz na partycję i usuń ten folder, jeśli oczywiście mozesz :slight_smile:

zaczynam tracić nadzieję…zainstalowałam ten sterownik z podanego linku.

weszłam przez TC i usunęłam folder (który podejrzewałam że jest właśnie zwalony)…na dysku D pozostały zdjęcia (jpg, rawy) i nadal wyskakuje błąd :((((((((((

Spróbuj PPM / prawym przyciskiem myszki / na dysk D -> Właściwości -> Narzędzia -> Sprawdzanie błędów -> Sprawdź

zaznacz wszystko tak jak na screenie -> Rozpocznij -> Tak.

beztytuufnk.th.png

Restart komputera

Dodane 27.03.2011 (N) 19:59

Jak nie pomoże to została podmiana pliku, uruchamiasz konsole odzyskiwania według poradnika:

Konsola odzyskiwania systemu Windows XP

i wpisujesz w niej:

X - litera Twojego napędu.

jakaś masakra z tym kompem

przez TC, skopiowałam pare plików (jpg, raw) z dysku D, na dysk E .

Dysk E był pusty, jak się go otwierało, żadne problemy nie wyskakiwały, po skopiowaniu- wyskakuje błąd explorera. - Usunęłam wszystko (z E)

skopiowałam znowu do E, ale z dysku przenośnego (jpg)…wchodzę nie ma żadnego błędu.

Czy ten problem mogą powodować te pliki (jpg, rawy)…nigdy coś takiego się nie robiło .

Czy jak defragmentuję ten dysk, to problem zniknie ??? -m ale chce tego uniknąć bo bardzo mi zależy na tych plikach .

Hm… a w jakim programie otwierasz zdjęcia??? Nie masz przypadkiem jakiś edytorów do owierania jpg itp?

Z tego co widze posiadasz Microsoft RAW Image Thumbnailer and Viewer do przeglądania RAW, ja bym spróbował to wywalić

to rawów używam tylko Photoshopa, tylko nim je otwieram, nie używam nic innego.

ok, już wywalam ten program co pisałeś…

Może jeszcze podaj log z programu autoruns, uruchamiasz program w menu wybierasz polecenie File a następnie Save. We wskazanej lokalizacji powstanie plik o domyślnej nazwie AutoRuns. Plik kompresujesz, najlepiej do formatu RAR (WinRAR) lub 7z (7-Zip) i zamieszczasz na zewnętrznym serwerze np. wikisend.com, speedyshare.com.

Wtedy wyłączymy zbędne śmieci uruchamiane wraz z systemem,jak to nie pomoże to juz szczerze ci powiem ze nie mam pomysłów :confused:

ponieważ on powoduje bład, ale w większości przypadkach spoób który podałem wyzej pomagał

ulcia79 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif