Błąd gadugadu. Nie mogę z niego korzystać na moim komputerze

(Pawpie) #1

Może ktoś mi napisać dlaczego tak jest? Od dłuższego czasu korzystam z tlenu, ponieważ gg nie działa. Ściągam program gg ze strony. Instaluję go. Gdy uruchamiam pojawia się :Błąd MFS02 program wykonał nieprawidłowa operacje i nastapi jego zamkniecie. Czy chcesz ponownie uruchomić gadu-gadu z domyslnymi ustawieniami? Klikam Tak. I wyskakuje drugi komunikat : uszkodzona instalacja programu. Zainstaluj program ponownie lub ściagnij nowa wersje. I za kazdym razem jak to zrobie - ten sam komunikat się pojawia. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Nie wiem czy to dobry dział, proszę o przekierowanie jeśli nie.

(strażak) #2

Proponuję pousuwać wszelkie pozostałości po GG z dysku i rejestru i dopiero po tych zabiegach ponowna instalacja po ściągnieciu instalki.

(Agatonster) #3

Paranoid

Proponuję wpierw całkowicie usunąć GG

następnie przeczyść rejestr np. jv16Power Tools,

zainstaluj ponownie GG...

Piszesz, że używasz też Tlena, wyczytałem na którymś forum, że problem GG z tym błędem ustąpił po odinstalowaniu Tlena, być może jest tu jakieś sprzężenie, ale tego na pewno nie wiem..

Pozdrawiam

(Mail4dk) #4

ten błąd wyskakuje wtedy gdy zepsują się ustawienia jakiegoś profilu...

jeżeli masz win xp to powinieneś wejść w mój komputer i tam w pliki twojego konta w windows'ie w których jest folder gg z profilami...

żeby nie było problemów wypada je usunąć opcjonalnie skopiować jedynie plik archiwum.

wystarczy zreinstalować gg i jest ok

-jeśli i tak nie działa to wywalić jak wcześniej profile, odinstalować gg i usunąć wpisy w rejestrze:

wgrywasz program regcleaner i tam w 1 zakładce wywalasz wpisy gg z rejestru (są 3)

też miałem podobny problem... :wink:

pzdr

(Pawpie) #5

Wielkie dzięki! Jeszcze nigdy się na Was nie zawiodłem :). W sumie nie jestem tu długo ale już wiele razy mi pomogliście. Pozdrawiam! :twisted: