Błąd graficzny w Far Cry 3?

Witam. Od czasu pierwszej gry w FC3 zauważyłem, że mam problem z grafiką. Ten problem pojawia się również w BF3, TES V:Skyrim i postanowiłem w końcu o nim napisać. Oto screen jak to wygląda. farcry3d3d1120121220074.png

Jeśli taki błąd pojawia się w kilku grach, to jest to albo problem sterowników grafiki, albo samej karty.

Jaki błąd? Nie przypatrywałem się, ale widzę że masz tylko nieodkrytą mapę. Jeśli tak jest, to ewidentnie masz piraty tych gier w wersjach ang/rus i nie zrozumiałeś prostego przekazu od samouczka.

Przecież przez polowę ekranu jest czarna tekstura :stuck_out_tongue_winking_eye:

tak jak freeq52 napisał, najprawdopodobniej sterowniki do karty graficznej. Zaktualizuj je, zainstaluj najnowszy directx

Sorry, w pracy mam niezbyt dobry monitor i w sumie g*** na nim widać. Także RGMpl zwracam honor:)

Jeżeli chodzi o grę to jest w 100% oryginalna, zakupiona w sklepie gram.pl. Aktualnie instaluje najnowszego DirectX’a, oraz sterowniki do karty graficznej. Za kilkanaście minut dam edita i napiszę czy coś to dało. (:

@Edit#1

W Far Cry 3 gram już 30 minut i ani jednego błędu. (: Zwykle pojawiało się to po pierwszych 5 minutach. Do max kilku godzin dam edita co z Battlefieldem i TES’em. (: Na chwile obecną wszystkim bardzo dziękuje!

@Edit#2

Battlefield 3 nadal posiada ten błąd. :frowning: TES V: Skyrim działa bez błednie. (:

Jeżeli można to proszę o zamknięcie tematu. Jakoś bez BF’a przeżyje . (: