Błąd graficzny w Far Cry 3?

(Cubba9) #1

Witam. Od czasu pierwszej gry w FC3 zauważyłem, że mam problem z grafiką. Ten problem pojawia się również w BF3, TES V:Skyrim i postanowiłem w końcu o nim napisać. Oto screen jak to wygląda. farcry3d3d1120121220074.png

(Freeq52) #2

Jeśli taki błąd pojawia się w kilku grach, to jest to albo problem sterowników grafiki, albo samej karty.

(40rozbojnik) #3

Jaki błąd? Nie przypatrywałem się, ale widzę że masz tylko nieodkrytą mapę. Jeśli tak jest, to ewidentnie masz piraty tych gier w wersjach ang/rus i nie zrozumiałeś prostego przekazu od samouczka.

(silvver) #4

Przecież przez polowę ekranu jest czarna tekstura :stuck_out_tongue_winking_eye:

tak jak freeq52 napisał, najprawdopodobniej sterowniki do karty graficznej. Zaktualizuj je, zainstaluj najnowszy directx

(40rozbojnik) #5

Sorry, w pracy mam niezbyt dobry monitor i w sumie g*** na nim widać. Także RGMpl zwracam honor:)

(Cubba9) #6

Jeżeli chodzi o grę to jest w 100% oryginalna, zakupiona w sklepie gram.pl. Aktualnie instaluje najnowszego DirectX’a, oraz sterowniki do karty graficznej. Za kilkanaście minut dam edita i napiszę czy coś to dało. (:

@Edit#1

W Far Cry 3 gram już 30 minut i ani jednego błędu. (: Zwykle pojawiało się to po pierwszych 5 minutach. Do max kilku godzin dam edita co z Battlefieldem i TES’em. (: Na chwile obecną wszystkim bardzo dziękuje!

@Edit#2

Battlefield 3 nadal posiada ten błąd. :frowning: TES V: Skyrim działa bez błednie. (:

Jeżeli można to proszę o zamknięcie tematu. Jakoś bez BF’a przeżyje . (: