Błąd i wyłączanie w Windows Movie Maker

(Keab99) #1

Witam. chciałem zrobić nowy filmik na youtube i mam pewien problem, mianowicie podczas nakładaniu obrazu na oś czasu wyskakuje błąd (czy chcesz wysłać raport..) i program się zamyka. Muzyka wgrywa się normalnie, tylko te obrazy. To nie wina obrazka bo próbowałem wkładać różne i dalej to samo. Prosze o pomoc!

(Agatonster) #2

bizzard12 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Ejkon) #3

też tak miałem po czasie samo się naprawiło natomiast teraz znowu mam ten problem...:frowning:

(Rzodkiewkowy Potwór) #4

W jakim formacie zapisany jest obrazek? :smiley:

(Neon1992) #5

Czy instalowałeś może jakąś nakładkę na system?

(Keab99) #6

Obrazek w formacie JPG, wcześniej używałem tego obrazka i działał...

(Łukash) #7

Takie błędy mogą powodować kodeki ,znajdźcie w Podglądzie zdarzeń > Aplikacja>Błąd z Windows Movie Maker i wklejcie gdzieś treść,chodzi o coś w tym stylu : Aplikacja powodująca błąd WindowsMovieMaker.exe.......

(Keab99) #8

Jak sprawdzić ten Podgląd zdarzeń?

Tu jest treść raportu:

AppName: moviemk.exe AppVer: 2.1.4027.0 ModName: libmplayer.dll

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00004afa

(Łukash) #9

Na xp>start>ppm na komputer zarządzaj>podgląd zdarzeń.Na viście/7 w polu wyszukaj wpisz Podgląd zdarzeń.Szukaj zdarzeń w Aplikacja z Błąd z czerwonym krzyżykiem.

(Keab99) #10

No mam kilka takich, ale w żadnym nie pisze MovieMaker.. są np. Aplication Hang, Aplication Error..

(Łukash) #11

Kliknij 2 razy na tych z Aplication Hang, Aplication Error,chodzi o treść tych błędów...