Błąd instalacji Kaspersky

Mam nie lada problem ;/

Chciałem zainstalować antywirusa Kaspersky_Internet_Security_v9.0.0.463.

I tutaj zaczęły się problemy.Przy każdej próbie wyskakują błędy.Próbowałem usunąć pozostałości po NOD różnymi programami.W trybie awaryjnym to samo.Baa nawet ręcznie usuwałem wpisy w rejestrze,ale nadal bez efektów.

Używam windows 7 ,wcześniej posiadałem ESET NOD 32

472ebf77f92af543m.png

afa4adf08ab3a0dem.png

f4ec8d4f2045fdc6m.png

62c401dd8434a117m.png

Użyj tego narzędzia http://www.nod32.nl/download/tool/nod32removal.exe

Ps. Jest już nowsza wersja KIS 2010 736 http://www.kaspersky.com/kis_latest_versions

Jeśli nie zadziała to spróbuj ręcznie:

  1. Uruchom komputer w Trybie awaryjnym

  2. Z menu Start > wybierz opcję Uruchom

  3. Wprowadź polecenie regedit

  4. Kliknij OK

  5. Odszukaj i usuń następujący klucz rejestru:

HKEY_CURRENT_USER\Software\ESET

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\ESET Find

  1. Odszukaj i usuń następującą wartość klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\egui

  1. Kliknij Start › Panel sterowania › Opcje folderów › Widok zakładka › zaznacz opcję Pokaż ukryte pliki i foldery.

Użytkownicy systemu operacyjnego Vista: kliknij Start › Panel sterowania › Wygląd i personalizacja › Opcje folderów ›zakładka Widok › STRONG>Pokaż ukryte pliki i foldery.

  1. Przejdź do katalogu C:\WINDOWS\inf i usuń plik INFCACHE.1 .

  2. Uruchom komputer ponownie.

  3. Po ponownym uruchomieniu komputera, należy usunąć następujące foldery:

C:\Program Files\ESET

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET

C:\Documents and Settings%USER%\Application Data\ESET

Vista Użytkownicy muszą usunąć następujące foldery:

C:\Program Files\ESET

C:\Program Data\ESET

Nic nie wykombinujesz bo na WIN7 nie dziala zadna wersja Kaspra.Na RC dzialal a teraz pozostaje czekac na wersje pod 7

zibi2210 co za bzdury piszesz. Każda wersja KIS 2010 działa na Win 7, tylko KIS/KAV 2010 736 i wyższe są oficjalnie wspierane.

Przeszukałem całego kompa pousuwałem te wpisy i dalej to samo.

Pobrałem nawet wersję tą którą zarekomendowałeś,tym razem mi wyskoczyło że problem stwarza Super Anti Spyware.

Dziwne to troszkę bo mam je zainstalowane na innym systemie(XP na odzielnej partycji).

Dodane 06.11.2009 (Pt) 23:40

Polecicie mi jakiś dobry antywirus na windows 7 ?

i żeby nie stwarzał problemów z instalacją :slight_smile:

Norton Internet Security 2010.

Dziwi mnie ta sytuacja… na pewno przedtem nie instalowałeś Super Anti Spyware na tej partycji? Choćby na moment?

Na pewno :slight_smile:

Jestem świeżo po instalacji “siódemki” na czystej partycji.( jakieś 2 tygodnie temu)

Już pierwszego dnia zainstalowałem NOD-a ale trochę miałem z nim problemów.Wieszał się i miał problemy z pobraniem aktualizacji.

Może była to wersja niezbyt kompatybilna z Windows 7

Możesz spróbować pominąć sprawdzanie czy na komputerze są zainstalowane komponenty niekompatybilne z Kaspersky,zrób to według tej porady:Klik,ewentualnie zainstaluj NIS 2010,działa bardzo dobrze na 7 i nie rzuca zbędnymi komunikatami co ma w zwyczaju Kaspersky.

Byłem w podobnej sytuacji, co Ty, zainstalowałem Comodo Internet Security i nie narzekam, podobno należy do najlepszych pakietów ochronnych a jego drugą najważniejszą zaletą jest to, że jest za free =D>