Błąd instalacji Nero 6

Mam system Windows 7 i zainstalowałem sobie program Shrink 3.2.1.5. Problem polega na tym, że do pełnej obsługi wymagany jest program Nero. Niestety mam Nero 6, a Windows 7 nie może poprawnie zainstalować tej wersji. Podobno pod Windows 7 instaluje sie dopiero w werji 10, która jest już pojemnym kombajnem. Proszę o radę jaki ewentualnie inny program można zainstalować razem ze Shrinkiem, aby móc korzystać z funkcji nagrywania. Może jest jakiś inny program a la Shrink do obróbki filmów?

Nero nie jest konieczny. Wystarczy, że zapiszemy przygotowaną kompilację do formatu ISO, a następnie nagramy go inną, niż Nero, aplikacją, np. jakąś darmową. Patrz opis: http://www.dobreprogramy.pl/DVD-Shrink, … 11754.html

mpstir ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wszystko pięknie, tylko ja nie chcę mięć obrazu płyty, tylko film zapisany w postaci folderów VIDEO_TS. Jak to zrobić bez użycia Nero.

Dodane 27.10.2011 (Cz) 14:45

Zamykam temat. Już rozpracowałem. Utworzoną kompilację przez Shrinka zapisujemy jako plik (obraz) ISO. Następnie przez np. RAR wypakowujemy pliki (tam są dwa foldery AUDIO_TS i VIDEO_TS) i nagrywamy na płytę DVD za pomocą dowolnego programu na zasadzie dodawania do nagrania tych dwóch folderów :smiley: