Błąd instalacji Nero 6

(Mpstir) #1

Mam system Windows 7 i zainstalowałem sobie program Shrink 3.2.1.5. Problem polega na tym, że do pełnej obsługi wymagany jest program Nero. Niestety mam Nero 6, a Windows 7 nie może poprawnie zainstalować tej wersji. Podobno pod Windows 7 instaluje sie dopiero w werji 10, która jest już pojemnym kombajnem. Proszę o radę jaki ewentualnie inny program można zainstalować razem ze Shrinkiem, aby móc korzystać z funkcji nagrywania. Może jest jakiś inny program a la Shrink do obróbki filmów?

(system) #2

Nero nie jest konieczny. Wystarczy, że zapiszemy przygotowaną kompilację do formatu ISO, a następnie nagramy go inną, niż Nero, aplikacją, np. jakąś darmową. Patrz opis: http://www.dobreprogramy.pl/DVD-Shrink, ... 11754.html

(Agatonster) #3

mpstir ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Mpstir) #4

Wszystko pięknie, tylko ja nie chcę mięć obrazu płyty, tylko film zapisany w postaci folderów VIDEO_TS. Jak to zrobić bez użycia Nero.

-- Dodane 27.10.2011 (Cz) 14:45 --

Zamykam temat. Już rozpracowałem. Utworzoną kompilację przez Shrinka zapisujemy jako plik (obraz) ISO. Następnie przez np. RAR wypakowujemy pliki (tam są dwa foldery AUDIO_TS i VIDEO_TS) i nagrywamy na płytę DVD za pomocą dowolnego programu na zasadzie dodawania do nagrania tych dwóch folderów :smiley: