Błąd instalacji nvidia phisix

Gdy próbuje zainstalować w/w oprogramowanie pojawia się takie cuś: http://img571.imageshack.us/i/beztytuucvl.jpg/

To chyba jakiś błąd instalatora windows?

XP pełny czy krojony ? bo jak krojony to nic z tym niezrobisz.

Systemowi brakuje instalatora MSI i próbując go ściągnąć z internetu, z jakiś wzgędów nie moze tego zrobić.Trzeba zainstalowac poprawkę do instalatora Windows ( Windows Installer 3.0 Redistributable ) Czy masz zainstalowanego SP 3?

A po co wersje 3.0 skoro jest 4.5 ?

Windows normalny, nie krojony. Tak, mam SP3.

Zainstalowałem ten Windows Installer 4.5 ale nic się nie zmieniło, nadal ten błąd wyskakuje.

A nie dałoby się tych plików jakoś ręcznie wypakować?

Może Twoim problemem jest wersja Nvidia PhysX którą instalowałeś na komputerze - dla systemu Windows XP potrzebna jest wersja: 8.09.04 - KLIK … Spróbuj z tą…

Niestety też nie działa.

Może zrób tak…odinstaluj sterowniki grafiki ( a tak na marginesie jaką masz wersję - 9.10.0129? ) Przeczyść rejestr systemowy CCleaner-em , i zacznij instalację od Nvidia PhysX

Ok, zaraz tak zrobię.

Dodane 16.05.2010 (N) 15:58

“Instalacja zakończyła się z powodu błędu” :cry:

Dodane 16.05.2010 (N) 18:40

Odpalam po raz kolejny instalację - “Czy chcesz odinstalować Nvidia Physx?” No do kurr… jakim cudem? Przecież nie zainstalowałem tego do końca!

Nie denerwuj się… Wiem już na czym polega problem … Otóż PhysX jest już częścią składniową sterowników grafiki GEFORCE/ION DRIVER RELEASE 197 Wersja: 197.45 , które są sterownikami do … Twojej karty grafiki. Reasumując wystarczy ,że zainstalujesz tylko sterowniki ( najnowsze ) do swojej karty graficznej. Następnie wejdź w panel sterowania NVIDIA a znajdziesz to czego nie możesz zainstalować- PhysX

P.S -

197.45 - stery do Twojej karty…

Buuu, dlaczego dopiero teraz się dowiaduję??? #-o W każdym razie dzięki za pomoc :slight_smile: