Błąd instalacji programu

Witam . W trakcie instalacji programu wyświetla mi się komunikat “Server returned unexpected error 1610 attempting to install package” . Usunąłem z rejestru wszystkie wpisy z nazwą instalowanego programu , usunąłem wszystkie pliki z poprzedniej instalacji łącznie z temp . Zapuściłem Malwarebytes , zero zagrożeń , jednak komunikat dalej się pojawia i nie mogę zainstalować programu . Ktoś podpowie jak z tym sobie poradzić ? O jaki serwer chodzi w tym komunikacie ?

Szklana kula nadal w serwisie, jednak można przypuszczać, że chodzi o serwer związany z owym tajemniczym programem.

Oto ten tajemniczy program : http://emulatorxapp.com/

Szukałem też odpowiedzi przez google i z tego co zauważyłem komunikat ten występuje przy instalacji innych programów . Niestety nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na mój problem .

Jeśli miałbym wróżyć dalej, to bym wywróżył że ów program posłał w kosmos Instalatora Windows. W związku z tym nasuwa się kilka pytań:

  1. czy działa ci Windows Update ?

  2. czy próbowałeś dokonać kontroli plików systemowych (polecenie: sfc /scannow) ?

  3. czy próbowałeś wyrejestrować i zarejestrować msiexec (polecenie: msiexec /unreg - a nastepnie msiexec /regserver) ?

Jak mam to zrobić ? Mój system : Windows XP Wersja 5.1.2600

  1. Uruchomić Aktualizacje Systemu Windows

2 i 3 - uruchomić linię komend i wpisać podane komendy.

Dostaję taki komunikat : nazwa ‘sfc’ nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne , program wykonywalny lub plik wsadowy .

Start -> Uruchom -> cmd [enter]

w nowym okienku (takim z czarnym tłem) wpisujesz komendy które podałem.

No właśnie tak zrobiłem

A Windows Update ? Uruchamia się czy też sypie błędem ?