Błąd instalacji urządzenia Mp3 na USB


(Fankapm) #1

Witam. Od dłuższego czasu borykam się z problemem. Otóż dostałam jakiś czas temu nową Mp3 (Sony NWZ-B143F). Na początku też miałam problem z instalacją tego urządzenia. Mój komputer nie wykrywał Mp3, przy instalacji ciągle pojawiał się błąd. Ale wystarczyło zaktualizować windows media player i było ok. Teraz pojawił się nowy problem. Tamten mój komputer szlak trafił. Nie nadaje się już do użytku jakiegokolwiek. Teraz mam inny komputer i znów pojawia się problem z Mp3 przy instalacji. Myślałam, że to powtórka z rozrywki i też wystarczyłoby zaktualizować program, ale niestety nie. Gdy podłączam Mp3 do USB pojawia się instalowanie sprzętu, wszystko do czasu przechodzi ok. Ale później pojawia się komunikat: "MTP Device. Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia. Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.". Przeszukałam już dużo tematów, ale nigdzie nie znalazłam rozwiązania mojego problemu, więc tutaj proszę o pomoc. Da się to jakoś naprawić? Bardzo proszę o pomoc.

16l1ra.jpg

Tu scan jak to wygląda.

PS. Jakby kategoria była zła, to przepraszam, ale nie wiedziałam, gdzie to wrzucić.


(Lukaszk 89) #2

Dziwne bo ja coś na necie znalazłem : http://forums.techarena.in/portable-devices/1363663.htm

a konkretniej:


(Fankapm) #3

Dziękuję za odpowiedź, ale jednak to nie podziałało. Próbowałam zaktualizować sterowniki, ale w dalszym ciągu pojawia się ten samo komunikat, co na skanie wcześniej. :frowning:


(Lukaszk 89) #4

Spróbuj z tym : http://www.microsoft.com/downloads/en/d ... cafe798955 lub tym : http://www.soft32.com/download_172230.html