Błąd Internalerror w nokia software recovery tool 6.0.5

Hej,

Tego na podstawie logów nie jestem w stanie powiedzieć. Ewentualnie możesz zrobić test - wrzucić jakieś dane na komórkę - na przykład jakąś grafikę bądź mp3’kę - i na komórce ją uruchomić. Jeśli włączy się poprawnie, kabel powinien być poprawny.

Pozdrawiam,

Jeżeli o to chodzi to nie ma problemu z takimi rzeczami. Mi to się zaczyna wydawać że to problem po ich stronie bo to oprogramowanie się nawet nie ściągnęło do tego telefonu a błąd wyskakuje tuż przed pobieraniem.

Hej,

A może to firewall blokuje ściągnięcie aktualizacji?

Pozdrawiam,

Niestety to nie od tego bo wyłączyłem zaporę i nadal to samo:(

Hej,

Ale wyłączyłeś też usługę odpowiedzialną za firewalla? Nie używasz innych programów zabezpieczających?

Pozdrawiam,

Tak, wyłączyłem i i windows defender również. innych programów nie posiadam zabezpieczających. 

Hej,

Wykonujesz aktualizację zgodnie z tym opisem: https://www.microsoft.com/en-xm/mobile/support/product/222-dual-sim/softwareupdate/? Głównie chodzi o tryb telefonu w czasie aktualizacji.

Pozdrawiam,

Tak, dokładnie. Tryb ładowania wybieram.

Hej,

Ewentualnie próbowałeś użyć innego trybu?

Pozdrawiam,

Tak próbowałem bez wybierania nawet a drugi tryb jaki mam to pamięć masowa to wtedy automatycznie traci połączenie program z telefonem.

Hej,

A próbowałeś reinstalacji aplikacji Nokia Software Recovery Tool?

Pozdrawiam,

Oczywiście. Nawet system od nowa instalowałem. Ale ciągle to samo:(

Hej,

Program instalowałeś i uruchamiasz w trybie administratora?

Pozdrawiam,

Tak w trybie administratora uruchamiam jak i też nie i nie ma różnicy.

Hej,

W takim układzie niestety nie mam już żadnego dodatkowego pomysłu - chyba tylko serwis.

Pozdrawiam,

Ale i tak Wielkie Dzięki za pomoc Dimatheus.

Ja też nie mam żadnego pomysłu. Log sugeruje że połączyłeś się z usługa wysłałeś klucz identyfikacyjny i nagle wszystko się kończy bez żadnej informacji.