Bład Krytyczny przy instalacji XP


(Krolikdawid) #1

witam mam bardzo poważny problem.. chciałem zainstalować XP na laptopie ale wyskakiwały mi błędy ze nie może skopiować pliku to zaczołem anulować co niektóre pliki a potem gdy próbowałem zainstalować XP z innej płyty od nowa, wyskakiwał mi błąd krytyczny!

  • i wyświetla mi pliki które zostały anulowane..np Explorer.exe ..restartuje laptopa i to samo i nie mogę instalacji zacząć od nowa.. ;(;(nie wiem co robić czy kupić nowy dysk czy coś wcisnąć??

POMÓŻCIE!! Proszę.


(Marcinbrudnicki) #2

Oryginalny ten Windows?


(Krolikdawid) #3

tak


(Jax-MK) #4

Zrób sobie kopie Windowsa (jest ona dozwolona). Tylko nie nagrywaj jej zbyt szybką prędkością.


(JNJN) #5

Albo uszkodzona płyta CD z XP.

Albo coś z czytnikiem CD/DVD.

Albo pamięć - sprawdź.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

Inne.


(Krolikdawid) #6

Jak włączam komputer od razu uruchamia sie instalator systemu windows ale nie od początku tylko od tego podpunktu jaki widać na screenie i od razu wyskakuje wcześniej wymieniony Błąd. Chciałbym jakoś zrestartować instalacje, aby zacząć ją zupełnie od nowa. Co mam robić?

parallels-screen02.jpg


(JNJN) #7

Usuń partycję z dysku(nawet wszystkie - dysk ma być jak nowy),załóż,sformatuj i instaluj XP,jeśli nie idzie to zrobić instalatorem z XP,zrób to innymi programami.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... hl=delpart


(De Niro) #8

Konsola Odzyskiwania i usuń plik BOOT.INI


(Doman30) #9

ja miałem keidyś żle sformatowane partycje i mi nawet płytka z WinXp nie odczytywala . Uruchomiłem z 2000 instalatora , sformatowalem zainstalowalem i wgralem potem xp - mam xp i 2000 na 1 partycji :smiley: