Bład Krytyczny przy instalacji XP

witam mam bardzo poważny problem… chciałem zainstalować XP na laptopie ale wyskakiwały mi błędy ze nie może skopiować pliku to zaczołem anulować co niektóre pliki a potem gdy próbowałem zainstalować XP z innej płyty od nowa, wyskakiwał mi błąd krytyczny!

  • i wyświetla mi pliki które zostały anulowane…np Explorer.exe …restartuje laptopa i to samo i nie mogę instalacji zacząć od nowa… ;(;(nie wiem co robić czy kupić nowy dysk czy coś wcisnąć??

POMÓŻCIE!! Proszę.

Oryginalny ten Windows?

tak

Zrób sobie kopie Windowsa (jest ona dozwolona). Tylko nie nagrywaj jej zbyt szybką prędkością.

Albo uszkodzona płyta CD z XP.

Albo coś z czytnikiem CD/DVD.

Albo pamięć - sprawdź.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

Inne.

Jak włączam komputer od razu uruchamia sie instalator systemu windows ale nie od początku tylko od tego podpunktu jaki widać na screenie i od razu wyskakuje wcześniej wymieniony Błąd. Chciałbym jakoś zrestartować instalacje, aby zacząć ją zupełnie od nowa. Co mam robić?

parallels-screen02.jpg

Usuń partycję z dysku(nawet wszystkie - dysk ma być jak nowy),załóż,sformatuj i instaluj XP,jeśli nie idzie to zrobić instalatorem z XP,zrób to innymi programami.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … hl=delpart

Konsola Odzyskiwania i usuń plik BOOT.INI

ja miałem keidyś żle sformatowane partycje i mi nawet płytka z WinXp nie odczytywala . Uruchomiłem z 2000 instalatora , sformatowalem zainstalowalem i wgralem potem xp - mam xp i 2000 na 1 partycji :smiley: