Błąd krytyczny sterownika

Witam.

Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem ale w tym przypadku najprawdopodobniej chodzi o sterowniki. Otóż do tej pory nie miałem żadnych problemów z moim Motorola V3 podpiętym do komputera. Używałem driverów z PST 7.2.3 oraz miałem zainstalowany program Motorola Phone Tools 4.5.6a. Do wczoraj kiedy to chciałem zrzucić kilka fotek na kompa i po podpięciu telefonu uruchomiłem MPT, który to następnie wykrył nową wersję programu i ściągnął ją sobie. Potem nastąpiła instalacja nowej wersji i w tym momencie wyskoczyło okienko kreatora aktualizacji sprzętu a zaraz potem to samo okienko z informacją, że nie można zainstalować mojego telefonu bo wystąpił bład krytyczny. W systemie widoczny jest w zakładce modemy mój telefon ale z zółtym wykrzyknikiem. Nic nie pomogła próba aktualizacji driverów z PST ponieważ po wykryciu driverów wyskakuje okienko kreatora z informacją, że nie można zainstalować sprzetu bo wystąpił błąd krytyczny. Zamknij kreatora. Nic nie daje odinstalowanie PST i MPT i ponowna instalacja. Telefon jest wykrywany ale nie można zainstalować sterowników. Czy może ktoś coś doradzić w tej sprawie.

mOTOROLE ZAWSZE SA TAKIE ZE PROBLEMY SIĘ Z NIMI ROBIĄ Z PODŁACZANIEM DO KOMPA. mOZE ZADZWOŃ NA INFOLINIĘ