"Błąd ładowania systemu operacyjnego" - problem :(

Witam,

mam problem, kilka dni temu chciałem zainstalować sobie linuksa, lecz z niewiadomo jakich przyczyn, nie mógł mi się zainstalować (może problemem był bardzo stary komputer), no ale przejdźmy do sedna sprawy. Postanowiłem ponownie zainstalować Windows XP, więc wkładam płytę do napędu, restartuję kompa no i zaczyna się instalacja. Po podzieleniu partycji i przekopiowaniu plików, komputer się restartuje. I w tym momencie powinien być ciąg dalszy instalacji… A zamiast tego wyświetla mi się “Błąd ładowania systemu operacyjnego”. Nie wiem dlaczego, wcześniej przed Linuxem wielokrotnie instalowałem XP’ka i takich problemów nie było ;/. Próbowałem już komend ‘fixboot’ i ‘fixmbr’ ale nic nie działa. Specyfikacja komputera: Pentium III 450 MHz, 320mb RAM, Gigabyte GA-6BXC.

Nie mam już pomysłu, co zrobić, pomóżcie!

Skoro żaden system nie chce Ci się zainstalować, to wykonaj to: wymazanie-dysku-twardego-programem-activ-killdisk-t443881.html i instaluj XP-ka od nowa. Błąd prawdopodobnie tkwi na samym twardym dysku. Warto go “wyzerować”.

Zrobiłem tak jak mi poradziłeś Poraj, lecz po wykonaniu wymazywania nadal wyskakuje ten błąd :(. Już nie mam pojęcia co można zrobić… ;/