Błąd ładownania systemu/temperatura?

mam wielki problem- mówiąc dosadnie - krew mnie zalewa:( otóż po raz kolejny mój system nie chce się uruchomić. tym razem przy starcie pokazuje się komunikat : błąd ładowania systemu operacyjnego :frowning: nie wiem czy to nie przypadkiem przez temperature- komp chodził cały dzień, wyłączyłem go na 10 minut- i tak z ciekawości po ponownym uruchomieniu wszedłem do BIOSu aby sprawdzić temperature - 51C procesor, a dysk 34C . Wyszedłem z BIOSu, no i moim oczom ukazał się powyższy komunikat:( prosze was o pomoc- bo nie chce po raz kolejny formatować dysku (ost z jakiś miesiąc temu), wiem z ostatniego doświadczenia,że nie udało mi się z tym poradzić żadnymi komendami- no i skonczyło się na formatowaniu :frowning: czy komuś udało się poradzić z podobnym problemem bez konieczności formatownia! help ;(

To nie jest dużo.

Wciskaj F8 i sprawdź opcje które masz

nie mam żadnych :frowning: to była pierwsza rzecz,którą zrobiłem :frowning: -Błąd ładowania systemu.

jak masz płytę od windowsa to nareperuj system windows

http://support.microsoft.com/default.as … l%3B326676

dałeś mi do myślenia tym artykułem… czy ten problem mógł być spowodowany tym,że miałem źle przestawiony zaworek na dysku (ograniczeie do 32 GB) i przy przekroczeniu tej pojemności system "ześwierował "?