Błąd lsass.exe przy włączaniu komputera

Ok. Trochę tego będzie ale proszę o cierpliwość. Tak więc… Witam mam komputer lecz nie mam do niego żadnych sterowników.Podłączyłem sobie ten komputer wszystko ładnie było itd… chodził parę godzin… było tam parę gier po starym użytkowniku włączyłem jedną o nazwie Heros 5. Podczas ładowania sie zacięła… Zresetowałem komputer i już napotkałem 1 problem. Gdy sie pokazał napis Microsoft Windows XP i sie ładowało i ładowało i… ładowało i nie chciało się załadować:P. Zresetowałem komputer i sie ładował tak z minute i sie włączył nareszcie… No i coś tam robiłem ale patrze że na dysku “C” jest 500 ileś tam mb zapełnionego dysku a przed tym wszystkim było z 1500 mb… Wyglądało na to jakby sie coś skasowało. Na następny dzień włączyłem komputer i dochodzi do momentu że masz nazwę swojego użytkownika i musisz wpisać hasło i nagle wyskakuje okienko o nazwie “lsass.exe” i w nim jest napisane “Insufficient system resources exist to complete the API” gdy naciskam OK komputer sie sam restartuje i można tak w kółko.

Trochę namieszałem ale mam nadzieje że mnie zrozumiecie proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuje.

P.S. bym zapomniał… nie chcę robić formatu ponieważ nie mam sterowników żadnych do niego.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

pfff … tak sie wszyscy znaja… a nikt odp. nie umie