Błąd modułu kaspersky Pure 2.0 pl

Zaczynam od początku tej historii. Jakieś 4 miesiące temu skończyła mi się licencja na kasperskiego pure albo Kisa (nie pamietam dokładnie). Po zakupie upgrejdu licencji na kolejny rok zabrałem się za instalacje Pure 2.0 czyli wersja 12.0.1.288

i tu przy wyborze folderu instalacji 1 niespodzianka bo moja klawiatura zaczęła pisać cyrylicą(Po rosyjsku dla nie wtajemniczonych) Nie mam tego języka zainstalowanego nie wiem skąd się wziął po zakończeniu wyboru zniknął, ale ponieważ instalacja przebiegła bez komplikacji zlekceważyłem ten incydent. Kilka dni temu chciałem obejrzeć jakiś samouczek kasperskiego wyskoczył komunikat nie można odnaleźć określonego modułu klikając pomoc to samo moje konto kasperskiego. dobrze że licencja działa bo bym sie przestraszył. Nie zmienia to jednak faktu że mam problem. w gogle za bardzo nic niema na ten temat. Dodam tylko że instalke pobrałem z polskiej strony kasperskiego mam go drogą intenetową kupionego.

To znaczy oficjalnie w ich sklepie. Chyba brakuje mu jakiś plików ale jakich i skąd je wziąść?

Ja bym na Twoim miejscu spróbował odinstalować Kaspersky’ego za pomocą ich narzędzia: http://support.kaspersky.com/faq/?qid=208279463 a potem zainstalować jeszcze raz (wcześniej ściągnięty plik ze strony). Ja miałem identyczną sytuację w styczniu (ale bez żadnych problemów) - też robiłem upgrade z KIS do Pure.

Generalnie z tego co wiem to Kaspersky to antywir o rosyjskich korzeniach, więc może to ma coś wspólnego, ale nie powiem - sytuacja dziwna…

Pure kupowałem przez internet, klucz dostałem na maila, więc go wcześniej zapisałem, ściągnąłem Pure ze strony i podczas instalacji wpisałem klucz i działa bez zarzutów…

MariuszListecki ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

4-krotna reinstalacja nic nie dała jak tego modu niema tak niema

Tu macie skrena z komunikatem może coś to rozjaśni

przechwytywaniehk.png

Uploaded with ImageShack.us

Oczywiście usuwałem z użyciem narzedzia od kolegi wyżej

MariuszListecki ,

Nowy tytuł tematu mówi równie dużo o problemie, co poprzedni.

Popraw tytuł na konkretny, mówiący o problemie - więcej uwag nie będzie.

Nie wiem czy sie taki “geniusz znajdzie” ale spiskowców na forum nie brakuje więc tu macie dowód że nie jestem piratem.

dowdniebyciawielbdem.jpg

Uploaded with ImageShack.us