Błąd na błedzie. Karta muzyczna. USBPORT.SYS oraz sptd.sys

Kłopotów ciąg dalszy. Niestety. Odkąd stałem się posiadaczem karty muzycznej zewnętrznej Creative SB mam same kłopoty. Tym razem, co jakiś czas następuje reset systemu, po czym samoistnie się uruchamia z napisem „System odzyskał sprawność działania po poważnym błędzie”. Ściągnąłem program Debugging Tools For Windows. Taki samoczynny restart jest przez:

USBPORT.SYS oraz sptd.sys. Pierwszy to wiadomo USB, do którego podłączona jest karta. Próbowałem instalować jeszcze raz drivery z płytki, ale pisze ze nie potrzeba. Wiadomo ze nie, bo Windows XP SP2 owe sterowniki ma w „sobie”. Pobrałem aktualizacje Windows, oraz krytyczne łatki do karty i nic, błąd jak jest tak jest.

sptd.sys…nie mam pojęcia, do czego to jest. I tutaj mam prośbę. Czy orientuje się ktoś, co to może oznaczać i co trzeba zrobić, aby taki błąd się nie pojawiał?

143a4634cb5aeabc.jpg

Ten nieszczęsny plik sptd.sys jest od DAEMON Tools. Tak pisze w Internecie. Zawsze miałem ten program i nigdy problemu nie było tak, więc zostawiam to na razie na boku.

Czy są jakieś najnowsze sterowniki do USB 2.0? Oczywiście do Windowsa XP. A może pomożecie znaleźć nowsze drivery USB do płyty głównej …- uwaga szczyt techniki ASUS P5L-MX. Bo ja jakoś nie potrafię, nie wiem, co ściągnąć.

Co można ściągnąć z poniższego linku, aby uaktualnić drivery portu, USB?

http://support.asus.com/download/downlo … del=P5L-MX