Błąd na stronie na serwerze YOYO


(Macio117) #1

Witam,

Podczas ładowania się strony wyskakuje taki komunikat:

Co mam zrobić :?:

PS.

Adres strony:

http://www.mdrazkowski.yoyo.pl


(adpawl) #2

Wkleić tutaj zawartość pliku index.html


(JarekMk) #3

Popatrz w kod :stuck_out_tongue: Przecież masz napisane że nie oczekiwano wartości, masz podany plik, linijkę :slight_smile: Pewnie masz za dużo o których znaczek :stuck_out_tongue: np. ' " > < . , ` albo inny ;p


(Macio117) #4

(Skr3czu) #5

Strona Domowa

Mówią, że jestem najlepszy...

Strona GlównaRozrywka

Kontakt

Aktualności

Qimonda przygotowuje GDDR5

Qimonda zamierza pominąć pamięci GDDR4 w planach produkcyjnych. Producent od razu przygotowuje się do wdrożenia układów GDDR5. Wydaje się to słusznym krokiem - takie konstrukcje, jak R700, G90 czy Larrabee będą wymagały dużej przepustowości magistrali pamięci. GDDR5 to jednak nie tylko większa przepływność i częstotliwość, ale również mniejszy pobór mocy (i związana z nim emisja ciepła).

Qimonda twierdzi, że GDDR5 stanie się kolejnym znaczącym standardem po GDDR3 w związku z dużym wzrostem wydajności i wspomnianymi korzyściami dodatkowymi. Specyfikacja została już zatwierdzona przez JEDEC, więc producenci wkrótce będą się nastawiać na masową produkcję układów.

Pamięci GDDR5 pojawią się na konsumenckich kartach graficznych już w 2008 roku, debiutując z częstotliwością efektywną 3,5 GHz. Qimonda planuje wprowadzenie modułów 4 GHz w 2009 r. Plany te mogą jednak ulec zmianie, gdyż Samsung już rok temu był w stanie rozpędzić kości GDDR4 do 3,2 GHz.

Phenom, czyli AMD K10 "Barcelona" w wersji desktop

AMD ujawniło planowaną nazwę handlową swoich czterordzeniowych procesorów przeznaczonych do komputerów klasy desktop.

Nowy układ otrzyma nazwę Phenom. Nie wiemy, czy pochodzi ona od słowa phenomenon, czyli zjawisko, czy też może raczej od phenomenal, czyli fenomenalny, natomiast kolejnym nowym nazwom AMD, jak Athlon i Opteron, towarzyszyły spore sukcesy, są więc "historyczne" podstawy, by i tym razem liczyć na sukces.

Dla oczekujących niecierpliwie na ten układ - dobra wiadomość - ma on być zgodny z podstawką AM2, chociaż preferowana to AM2+.

divider.gif

GeForce 8600 GTS

Zaktualizowaliśmy nasz artykuł o testy wydajności karty Gigabyte GV-NX86T256D.

Gigabyte GV-NX86T256D to karta zbudowana w oparciu o układ GeForce 8600 GT. Jej wielkim atutem jest pasywny, jednoslotowy system chłodzenia oraz fabryczne podkręcenie. Produkt w swojej cenie - poniżej 500 złotych - stanowi bardzo atrakcyjną propozycję dla graczy, którzy chcą cieszyć się grami DirectX 10, nie wydając przy tym fortuny.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem akceleratora, wynikami wydajności (seria 3DMark, gry Supreme Commander, Company of Heroes, S.T.A.L.K.E.R.), a także testami podkręcania, które wypadły bardzo interesująco.

divider.gif

© 2007 mdrazkowski@gmail.com


(Macio117) #6

(adpawl) #7

Usuń linijke:


(Macio117) #8

Nie pomogło...


(adpawl) #9

Strona Domowa

Mówią, że jestem najlepszy...

Strona GlównaRozrywka

Kontakt

Rozrywka

.

divider.gif

 

divider.gif

© 2007 mdrazkowski@gmail.com


(Macio117) #10

Już działa 8)

Wielke dzięki :-o

To chodzilo o ten bałagan :?: - chodzi o te przerwy :?:


(Skr3czu) #11

Zbedny kod byl :slight_smile: i balagan tez :slight_smile: