Błąd nieistniejących plików symanteca?

Mam 2 pytanka:

  1. Dawno temu juz odinstalowalem produkt norton antywirus 2003, mialem tesh NIS 2004 po odinstalowaniu tego 1., i to w krotkim czasie odinstalowalem. Wszystko oczywiscie ladnie zrobilem => dodaj usun programy…uninstall product itp… z rejestru powywalalem klucze symanteca, ale mimo tego mam co jakis czas gdy wchodze w cos ms-dos’owskiego wyskakujacy komunikat:

D:\PROGRA~1\Symantec\S32EVNT1.dll. zainicjowanie pliku dll przez instalowany sterownik urzadzenia wirtualnego nie powiodlo sie. Wybierz przycisk “zamknij”, aby zakonczyc dzialanie aplikacji.

No i przyciski : ZAMKNIJ IGNORUJ

Po pierwsze nie mam niczego takiego na dysku jak s32evnt1.dll w rejestrze tesh nic nie ma o tej nazwie

  1. Jak zrobic, zeby wkleic wycinek tego komunikatu do posta, zeby nie przepisywac.

To tak na przyszlosc sie przyda :slight_smile:

Z gory dzieki

To sa wlasnie smieci po symantecu zobacz czy na oficjalnej stronie nie spelcjalnego programu do odinstalowania produktow symanteca,taki on juz jest wgryza sie doslownie w ssytem i sa potem problemy ja sie kiedys wkurzylam i sobie format puscilam kolezanka dala mi Noda32 i do tej pory jestem zadowolona w koncu niema mulenia dziwnych komunikatow ,a jak chxe symanteca to wlaczam skaner-online i jest oki wiec niema senu go praktycznie instalowac no chyba ze chesz resze produktow typu firrewal inne narzedzia , :wink:

sorki że się wtrącam, ale korzystam z produktów symanteca od 2001 i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się mieć przez niego jakich kolwiek problemów czy dziwnych komunikatów!! może poprostu trzeba umieć korzystać z system worksa itp. hmm?? :smiley: