Błąd ochrony systemu windows

Problem jest taki, że nie uruchamia się windows tylko pisze “Błąd ochrony systemu windows. Uruchom ponownie komputer” i zależnie jest napisane: “Podczas inicjalizacji urządzenia IOS lub NTKERN”. Tak prawdę powiedziawszy nie da się go uruchomić nawet w trybie awaryjnym :frowning: Tylko dos… Co robić?? Albo może czy da się jeszcze coś zrobić??

Format odpada, bo nie mam sterowników, a to nie mój komp :/. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

zrob sobie strartowke pod dos… i wpisz chkdsk i powinno dzialac :slight_smile: Umnie zadzialalo :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No niestety…tylko mi odpisał, że nie sprawdził…że muszę scandiskiem…i nic to nie daje…ani przywracanie backupów scanregiem…

Sprawdz kości pamięci to znaczy podmień je albo sprawdz na innym kompie. Tak samo z dyskiem twardym. Na próbe podmień zasilacz. . Musisz kompa sprawdzić porządnie i dokładnie.

wiesz…nie mam tego jak sprawdzić, bo tam jest tylko jedna kość, a inne komputery to laptopy…sytuacja patowa :confused:

Złączono Posta : 07.12.2005 (Sro) 18:06

Dodam jeszcze, że przy skanowaniu skandiskiem wyskakują błędy, że jakieś tam pliki zawierają nieprawdłowe znaki w nazwie pliku lub nieprawidłowe atrybuty…Heh…a może to jakiś wirus?? Bo skąd w nazwach plików jakieś niestworzone nutki, gwiazdki?? Czy to możliwe, żeby jakiś wirus pozmieniał nazwy plików i stąd ten problem??