Błąd odczytu płyty Battlefield 3

Niedawno po formacie chciałem zainstalować z płyty grę BF3. Po zainstalowaniu Originów i innych programików instalator przystąpił do instalacji gry, lecz po chwili stwierdził, że płyta jest uszkodzona. Oczywiście nie jest to prawdą, była instalowana wcześniej tylko raz i delikatnie odłożona do pudełka. Teraz instalator proponuje mi ściągnięcie "bagatela 12GB gry. Czy mieliście kiedyś podobny problem z wersją płytową BF3?

Niezbyt często grywam - ale coś mi się kołacze po głowie jakaś wiadomość o “krytycznej aktualizacji” BF3…

XOR , na Twoim miejscu bym ściągnął z Origina. Po instalacji z płytki i tak będziesz musiał zaktualizować grę aby pograć w sieci.

Nie mam zbyt szybkiego łącza dlatego kupiłem wersję DVD, żeby zaoszczędzić. Błąd nie wyskakuje w trakcie aktualizacji tylko samej instalacji podstawowej wersji gry.

Próbowałeś zrobić obraz płyty? Jak nie uda się na Twoim napędzie to zobacz u kolegi. Kiedyś miałem problem z Wieśkiem 2, nie szło zainstalować z mojego napędu, zrobiłem obraz u kumpla i wszystko poszło jak po maśle.

Spróbuj zgrać płytę na dysk jakimś programem (np alcohol) a następnie zamontują w wirtualnym napędzie (np deamon tools)

powinno pomóc, a jeśli się nie uda (np. błąd CRT) to masz ryśniętą płytę :wink:

PS: silvver - deamon tools (niekoniecznie alcohol’em) też można zrobić obraz płyty na dysku :slight_smile:

Zagadaj z jakimś kumplem mającym bf3 i skopiuj od niego folder update, albo całą grę i podmień u siebie.