Błąd paska w Viście

(Pajorro) #1

Co jakiś czas dzieję się coś dziwnego z paskiem w w Windows Vista Home Basic. Nie mogę uruchomić aplikacji otwartych. Muszę się przelogować bądź uruchomić ponownie komputer. Załączam screen. Czym to może być spowodowane?

bdvistyom7.th.jpg

(Brocha25) #2

Widziałem podobny przypadek, i o dziwo przyczyną było gadu gadu

(Nowy10) #3

ja miałem tak samo i ustąpiło chyba po ściągnięciu wszystkich łatek

występowało to na Toshibie a200-14d

może coś z Windą nie tak? :slight_smile:

lub rzeczywiście nie radzi sobie ze zbyt dużo ilośći otwartych okienek gg

(Avemartin) #4

no ja mam ten sam problem.... :confused: Co jakis czas chrzani sie pasek na dole ... pomaga jedynie restart systemu. Myslisz, że moze to być GG?

(Nowy10) #5

to tylko sugestia, najlepiej obserwować kiedy tak się dzieje, tzn. jakie programy masz włączone i ile okienek jest na pasku

(Lucyfer1991) #6

Zawsze można zmienić GG na AQQ i zobaczyć czy będzie się powtarzał ten problem.

(Przemek) #7

Jest to ewidentna wina gadugadu. Radzę zainstalować jakiś inny komunikator obsługujący protokół gg

(Piotrgryf) #8

U mnie też był ten problem ale od kąd wyszedł bulid gg 3669 problem nie występuje

(Pajorro) #9

Też podjrzewam, że to moze być wina GG. Wyszły teraz jakieś dwie poprawki do Visty... ściągnę, może pomoże. :wink: Albo o ile to gg to trzeba czekać na nową wersję.

(Roderek) #10

to było napewno od GG - najnowsza wersja jest w końcu poprawiona - przetestujcie

(aero) #11

Także się z tym zgadzam, najnowsza wersja gg w końcu nie wysypuje się na Viście :slight_smile:

Trzeba było czekać 8 miesięcy , ba nawet prawie 10 miesięcy od finału Visty, aby gg dorobili :mrgreen:

(Pajorro) #12

Własnie mam bulid 3669. Dodatkowo co jakiś czas gg głupi ustawienia, tzn. muszę wpisać nr i hasło oraz zmienić w ustawieniach od nowa...

(aero) #13

w takim razie zainteresuj się innym komunikatorem, "multikomunikatorem" jak np. aqq, gdzie normalnie będziesz mógł gadać przez protokuł gg :slight_smile:

Aqq na viście nie sypie się :slight_smile:

(Pajorro) #14

Poczekam chyba na aktualizacje GG :slight_smile:

(Nowy10) #15

nie wpisuj od nowa tylko spróbuj wkleić z katalogu backup

http://www.vista.pl/articles/art,266/