Błąd paska w Viście

Co jakiś czas dzieję się coś dziwnego z paskiem w w Windows Vista Home Basic. Nie mogę uruchomić aplikacji otwartych. Muszę się przelogować bądź uruchomić ponownie komputer. Załączam screen. Czym to może być spowodowane?

bdvistyom7.th.jpg

Widziałem podobny przypadek, i o dziwo przyczyną było gadu gadu

ja miałem tak samo i ustąpiło chyba po ściągnięciu wszystkich łatek

występowało to na Toshibie a200-14d

może coś z Windą nie tak? :slight_smile:

lub rzeczywiście nie radzi sobie ze zbyt dużo ilośći otwartych okienek gg

no ja mam ten sam problem… :confused: Co jakis czas chrzani sie pasek na dole … pomaga jedynie restart systemu. Myslisz, że moze to być GG?

to tylko sugestia, najlepiej obserwować kiedy tak się dzieje, tzn. jakie programy masz włączone i ile okienek jest na pasku

Zawsze można zmienić GG na AQQ i zobaczyć czy będzie się powtarzał ten problem.

Jest to ewidentna wina gadugadu. Radzę zainstalować jakiś inny komunikator obsługujący protokół gg

U mnie też był ten problem ale od kąd wyszedł bulid gg 3669 problem nie występuje

Też podjrzewam, że to moze być wina GG. Wyszły teraz jakieś dwie poprawki do Visty… ściągnę, może pomoże. :wink: Albo o ile to gg to trzeba czekać na nową wersję.

to było napewno od GG - najnowsza wersja jest w końcu poprawiona - przetestujcie

Także się z tym zgadzam, najnowsza wersja gg w końcu nie wysypuje się na Viście :slight_smile:

Trzeba było czekać 8 miesięcy , ba nawet prawie 10 miesięcy od finału Visty, aby gg dorobili :mrgreen:

Własnie mam bulid 3669. Dodatkowo co jakiś czas gg głupi ustawienia, tzn. muszę wpisać nr i hasło oraz zmienić w ustawieniach od nowa…

w takim razie zainteresuj się innym komunikatorem, “multikomunikatorem” jak np. aqq, gdzie normalnie będziesz mógł gadać przez protokuł gg :slight_smile:

Aqq na viście nie sypie się :slight_smile:

Poczekam chyba na aktualizacje GG :slight_smile:

nie wpisuj od nowa tylko spróbuj wkleić z katalogu backup

http://www.vista.pl/articles/art,266/