Błąd po instalacji łatki VistaMizer

Witam!

Mam problem z odpaleniem wirtualnego Windowsa XP Pro SP2. Po instalacji łatki VistaMizer system odpala się ale pisze że system ma poważne problemy z rejestrem i się wiesza. Muszę w Vmware ustawić restart Windowsa XP i po restarcie system startuje bez problemu. Co mam zrobić?? A tak przy okazji jak zmienić ekran logowania ZAPRASZAMY na ten z CTRL+ALT+Del . Bardzo proszę o pomoc.

Uwaga: Przed instalacją VistyMizer wyłaczyłem antywirusa i zaporę systemu Windows i utworzyłem kopię zapasową plików. Na tym systemie 3dni temu zainstalowałem Vista Transformation Pack 8 i ją wykasowałem . System po usunięciu VTP działał znakomicie. Bardzo prosze o pomoc. :frowning: :frowning: :frowning:

W dniu 11.07.2008 , o godzinie 13:14 został dopisany post przez adriano

Dodam że wirtualny system już niedziała .

W dniu 11.07.2008 , o godzinie 13:24 został dopisany post przez adriano

Co mam robić ?? Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

W dniu 11.07.2008 , o godzinie 14:04 został dopisany post przez adriano

proszę was o pomoc

  1. Panel Sterowania->Konta użytkowników->Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkownków i odznacz oba “Checkboxy”. OK. Masz już okienko logowania (Nie ekran powitalny)

  2. Start-> Uruchom-> control userpasswords2-> Przechodzisz na drugą kartę-> zaznaczasz Checkbox “Wymagaj CTRL-ALT-DEL przy logowaniu” czy jakoś tak-> OK. Masz już wymaganie wciśnięcia ctrl-alt-del przed zalogowaniem.

Pablo55 a co z tą VistąMizer pomożesz mi w tym??

Jeśli nie zależy ci na tym XP, to możesz po prostu walnąć mu formata i zainstalowac jeszcze raz. Jeśli jednak ci na nim zależy to już ci nie pomogę.

To dziwny przypadek bo mi VistaMizer nigdy takich ekscesów nie wyprawial…