Błąd po kliknięciu na setup.exe [C&C:G instalator]

2ec9881c3d7fed22m.jpg

Chciałem zainstalować grę CC Generals, niestety nie da się zainstalować bo wyskakuje ww. błąd. Bardzo proszę o pomoc, sam nie chce kombinować z tą biblioteką DLL.

Mam nadzieję, że dobry dział :slight_smile: jeśli nie to przepraszam.

Pozdrawiam,

matisto

  1. Przeszukaj forum. Znajdziesz przynajmniej kilkanaście wątków na ten temat

  2. Włącz aktualizacje automatyczne. Odpowiednie poprawki pobiorą się i zainstalują same

2a. Jeśli nie pomoże - usuń nakładkę zmieniającą wygląd XP (w np. Vistę)

  1. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 98#1012098

Zawsze mam włączone automatyczne aktualizacje, mogę sobie pozwolić na ten luksus :P. Więc jedyne wyjście to usunięcie VTP 6.0 :confused: niestety. Może jest opcja którą trzeba odznaczyć przy instalacji tej nakładki? (wybór rzeczy które mają być zainstalowane). Cała by powodowała ten problem? :-x

Problem powoduje zmodyfikowany (podmienione ikony) przez VTP plik shell32.dll - czyli jakieś 70% efektu transformacji jaki ten program umożliwia. Jednym słowem - nawet jeżeli jest opcja wyłączająca modyfikację shell32.dll to rezultat takiej instalacji VTP będzie dość mizerny (przynajmniej wizualnie).

Mógłby ktoś napisać jak odinstalować VTP 6.0 ? Próbowałem powtórnej instalacji nie zaznaczając żadnych opcji i nic się nie stało :lol:. Proszę o jakieś instrukcje (w miarę najprostsze i szybkie).

Pozdro,

matisto