Błąd po wczytaniu windowsa xp

Dzień Dobry

Bardzo potrzebuje waszej pomocy. Po wczytaniu systemu pokazuje się następujący błąd : Aplikacja lub biblioteka DLL C:\PROGRA ~~1\ATITEC~~ 1\ATI.ACE\CORE-I~~1\32\wbocx.ocx nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź to dyskietką instalacyjną. Bardzo was proszę o jakieś rady.

IMHO - skórki WindowsBlinds ci się wysypały. Odinstalować, i modlić się by na tym się tylko skończyło (zamiast odtwarzania plików systemowych).

a jak to zrobić

Dodane 29.05.2010 (So) 9:17

czy mogę prosić o wyjaśnienie krok po kroku jak to zrobić

Tryb awaryjny -> Dodaj/Usuń Programy -> Windows Blinds (czy co tam masz) -> Usuń

Potem przeczyść system CCleanerem.

chyba tego windows blinds nie mam

A nie jest to coś związanego ze sterownikami ati?

proszę was jeszcze raz, poradźcie co mam zrobić. będę wdzięczny za każdą pomoc

Spróbuj użyć przywracania systemu.

a jak to nie pomoże? to co zrobić

A próbowałeś?

a skąd mam wiedzieć że to pomoże

Nie wypróbujesz, nie będziesz wiedział.

ok już to zrobiłem, co teraz mam zrobić

To teraz jak jaśnie pan spróbował, to może się pan raczy podzielić z nami doświadczeniami? Czy może jest to zbyt męczące?

jakimi doświadczeniami, o co ci chodzi

Ja pier… Po prostu napisz, czy przywracanie systemu coś dało!

nie wiem na razie

Dodane 30.05.2010 (N) 0:00

napisze jutro

Dodane 30.05.2010 (N) 9:28

narazie wszystko jest ok

Dodane 30.05.2010 (N) 11:23

niestety znów to się pokazalo

da naprawić się błąd ponieważ to o co ci chodziło to plik C:\PROGRA 1\ATITEC 1\ATI.ACE\CORE-I 1\32\wbocx.ocx należy uruchom notatnik wkleić to lokalizacje i zapisz jako i napisz tak: wbocx.ocx i poszukaj lokalizacje i wrzuć i problem naprawiony wymaga restartu jeśli nie działa wciąż to uruchom notatnik i wpisz: C:\PROGRA 1\ATITEC 1\ATI.ACE\CORE-I 1\32\wbocx.ocx i zapisz jako i wpisz : wbocx.ocx jak nie działa to C:\PROGRA 1\ATITEC 1\ATI.ACE\CORE-I~~1\32\wbocx.ocx jeśli dalej nie idzie w porządku przeinstaluj kopie :wink: :!: uwaga!podczas procesu wybierz napraw komputer a nie instalacje bo skończy się źle z systemem :frowning: