Błąd po wczytaniu windowsa xp

(Maciejmoszczynski) #1
Dzień Dobry

Bardzo potrzebuje waszej pomocy. Po wczytaniu systemu pokazuje się następujący błąd : Aplikacja lub biblioteka DLL C:\PROGRA ~~1\ATITEC~~ 1\ATI.ACE\CORE-I~~1\32\wbocx.ocx nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź to dyskietką instalacyjną. Bardzo was proszę o jakieś rady.

(Veers) #2

IMHO - skórki WindowsBlinds ci się wysypały. Odinstalować, i modlić się by na tym się tylko skończyło (zamiast odtwarzania plików systemowych).

(Maciejmoszczynski) #3

a jak to zrobić

-- Dodane 29.05.2010 (So) 9:17 --

czy mogę prosić o wyjaśnienie krok po kroku jak to zrobić

(Bambosz107) #4

Tryb awaryjny -> Dodaj/Usuń Programy -> Windows Blinds (czy co tam masz) -> Usuń

Potem przeczyść system CCleanerem.

(Maciejmoszczynski) #5

chyba tego windows blinds nie mam

(Bambosz107) #6

A nie jest to coś związanego ze sterownikami ati?

(Maciejmoszczynski) #7

proszę was jeszcze raz, poradźcie co mam zrobić. będę wdzięczny za każdą pomoc

(Bambosz107) #8

Spróbuj użyć przywracania systemu.

(Maciejmoszczynski) #9

a jak to nie pomoże? to co zrobić

(Bambosz107) #10

A próbowałeś?

(Maciejmoszczynski) #11

a skąd mam wiedzieć że to pomoże

(Adam Bialek) #12

Nie wypróbujesz, nie będziesz wiedział.

(Maciejmoszczynski) #13

ok już to zrobiłem, co teraz mam zrobić

(Bambosz107) #14

To teraz jak jaśnie pan spróbował, to może się pan raczy podzielić z nami doświadczeniami? Czy może jest to zbyt męczące?

(Maciejmoszczynski) #15

jakimi doświadczeniami, o co ci chodzi

(Bambosz107) #16

Ja pier... Po prostu napisz, czy przywracanie systemu coś dało!

(Maciejmoszczynski) #17

nie wiem na razie

-- Dodane 30.05.2010 (N) 0:00 --

napisze jutro

-- Dodane 30.05.2010 (N) 9:28 --

narazie wszystko jest ok

-- Dodane 30.05.2010 (N) 11:23 --

niestety znów to się pokazalo

(Mateusz Kacprzyk) #18

da naprawić się błąd ponieważ to o co ci chodziło to plik C:\PROGRA ~~1\ATITEC~~ 1\ATI.ACE\CORE-I ~~1\32\wbocx.ocx należy uruchom notatnik wkleić to lokalizacje i zapisz jako i napisz tak: wbocx.ocx i poszukaj lokalizacje i wrzuć i problem naprawiony wymaga restartu jeśli nie działa wciąż to uruchom notatnik i wpisz: C:\PROGRA~~ 1\ATITEC ~~1\ATI.ACE\CORE-I~~ 1\32\wbocx.ocx i zapisz jako i wpisz : wbocx.ocx jak nie działa to C:\PROGRA ~~1\ATITEC~~ 1\ATI.ACE\CORE-I~~1\32\wbocx.ocx jeśli dalej nie idzie w porządku przeinstaluj kopie :wink: :!: uwaga!podczas procesu wybierz napraw komputer a nie instalacje bo skończy się źle z systemem :frowning: