Błąd poczas instalacji Offica


(szymon189) #1

Podczas instalacji Offica, zrestartował się laptop z powodu temperatury. Niestety nie mogę teraz zainstalować już go. Pojawia się błąd: Napotkano błąd podczas instalowania produktu nazwa_produktu_pakietu_Microsoft_Office. Próbowałem programu CCleaner, RevoUnistaler, ale nic nie pomaga. Przeczytałem, że komuś udało się zainstalować po użyciu Combofixa (nie znam się na nim i go nie użyje sam). Postanowiłem zrobić log OTL:

OTL: http://www.wklej.org/id/871933/

Extras: http://www.wklej.org/id/871934/

Niestety to nic mi nie pomaga: http://support.microsoft.com/kb/927153/pl


(Bogdan_G) #2

Odznacz w opcjach folderów< widok ukryj rozszerzenia znanych typów plików i zaznacz < pokaż ukryte pliki i foldery. Zastosuj i ok. Potem użyj wyszukiwarki i Wyświetlą Ci się wszystkie office, co pozostało. Przesuniesz je wszystkie (pliki i foldery) przyciskiem myszy do tego okna u góry. http://vpx.pl/image/AYBdhttp://www.programfiles.pl/program-1848 ... table.html Po otwarciu tego Portable klika się w logo, czyli napis ODKURZACZ po lewej u góry i wyświetlą się opcje i moduły. Klikamy na moduł usuwania zablokowanych plików i dodaje się z opcji okna plik, albo folder; należy przytaknąć na okienko rozszerzenia i wtedy się usuwa blokady i wszelkie wpisy. Tam dodaje się folder, lub plik i klika się w usuń. Czasami trzeba się zgodzić na restart. Ten moduł odkurzacza zamknie szkodliwe procesy, odblokuje i wywali zablokowane pliki. Potem wyszukuje się resztki w systemie i usuwa wpisy w rejestrze. Ccleanerem się poprawia i czysto.

Dzisiaj z programy files usuwałem tak podfolder google update, bo nie chciałem odinstalowywać google chrome frame. No i nie mam google update, a frame wspaniale działa.

Po usunięciu już wszystkiego office, można instalować spokojnie nowego. Sposób tak samo dziala w win 7.


(szymon189) #3

Właśnie uporałem się z tym. Tak to czasem jest jak nie widzi się pewnego folderu ](*,)


(Bogdan_G) #4

A tak się napracowałem :))