Błąd podczas instalacji Cedega CVS

Jak próbuje skonfigurować cedege (poleceniem cvscedega) to coć mi tam wyskakuje a potem takie błędy…

Czy ktos wie o co moze chodzic??? Podam caly test:

http://forum.ubuntu.pl/viewtopic.php?t=35401

Widzę ze nie zdałeś sobie żadnego trudu, aby znaleźć coś sam :?

Tak tylko oni moj post od razu usuneli… Dobra temat nie wazny, ale musze wiedziec jak sie to kasuje… Prosze o pomoc, a nie o odsylanie na inne forum. :slight_smile:

Co ? Kasuje ?

Alinek - tak na przyszłość…Cedega CVS (darmowa) jest znacznie trudniejsza w instalacji i konfiguracji od komercyjnej (35 zł). Komercyjna to praktycznie 2 czynnosci i lepsze wsparcie dla gier.

jak nie wiesz jak sie kasuje programy to przeczytaj przewodnik do ubuntu !

Wiem i zaluje, ze ja zainstalowalem… Wiec jak panowie (panie tez mile widziane :stuck_out_tongue: ) sie to “cos” kasuje???

Przeczytaj przewodnik do ubuntu (do 7.04), tam jest odpowiedz na twoje pytanie, a przy okazji dowiesz sie wielu innych przydatnych rzeczy. Dlaczego niby ktoś ma odrabiać za ciebie “prace domową”? Hmm? Czy to aż taki wysiłek przeczytać kilka linijek?

Nie moge tego znalezc… :frowning: A czy nie moglbys po prostu mi powiedziec, jesli wiesz… W koncu to jest forum, wiec mam pytanie, a ty jesli chcesz wypowiedziec, moglbys mi na nie odpowiedziec :slight_smile: