Blad podczas instalacji drukarki

Witam! Posiadam drukarke hp deskjet f4180. Podczas instalacji wszystko przebiega poczatkowo pieknie az ,gdy podczas kroku 3 ~40% instalacja sie przerywa i wyskakuje blad. Screen z raportu: http://img67.imageshack.us/my.php?image=bladol4.jpg . Po kliknieciu ok instalacja standardowo sie zamyka. System mam zainstalowany na dysku “H” zas dysku “C” wogle nie posiadam. Drukarka drukuje (w wordzie ja wykrywa) tylko ze… na komputerze nie ma oprogramowania dotyczacego drukarki(centrum obslugi hp). Gdy zainstaluje to oddzielnie wlaczenie centrum obslugi hp powoduje wyswietlenie komunikatu “Nie wykryto zadnego urzadzenia”. Probowalem reinstalacje i instalacje z oprogramowania ze strony hp bez skutku. Pomoc pracownikow hp jest w dniach roboczych (pon-ptk) wiec jesli nie pomozecie to bede zmuszony czekac az do poniedzialku. Moze ktos z was wie co zrobic z tym fantem? Z gory dziekuje za pomoc

Chyba jedynym wyjściem będzie zamiana litery dysku H na C.

heh tylko ze jedynym znanym mi sposobem na to jest format… Poczekam jeszcze do poniedzialku i zobacze co support hp powie.

Albo Partition Magic Pro