Błąd podczas instalacji gry "Brink" na Windows 7 64bit

Witam, udało mi się okazyjnie kupić grę lecz pod koniec instalacji wyskakuje taki o to błąd… czyżbym wyrzucił pieniądze w błoto #-o

nawet zainstalowałem z płytki DirectX który jest z grą i nic… Instalację odpaliłem w trybie zgodności z Windows XP+SP3… nie idzie…

Jakieś pomysły?

d7dfc79fbf84a959.jpg

Z góry dziękuję!

najprawdopodobniej uszkodzona jest płytka. :wink:

A nawet bardziej to niż prawdopodobne :P. Wystarczyło wrzucić treść errora do translatora i wiedziałbyś na czym stoisz 8) . Jest napisane, że plik źródłowy paczki DirectX jest uszkodzony. Musisz załatwić sobie poprawny obraz płyty :stuck_out_tongue:

wątpię nie jest porysowana itp.

znalazłem brakujący plik na necie. “APR2007_d3dx9_33_x64”

Tylko pytanie brzmi gdzie tą brakującą bibliotekę wrzucić?

czy w sklepie nie mozna wymienić tej gry?

idziesz mówisz,że kredens w gierce sie sypie i wymiana

żebym kupił ją w sklepie to pewnie było by możliwe kupiłem na allegro ;

Skoro masz już plik, to wsadź płytkę do napędu, przejdź do Mój Komputer, naciskasz prawym na napęd dysku i otwórz. Później szukasz folderu directx i tam podmieniasz plik. :wink:

Dodane 20.05.2011 (Pt) 19:28

Jakim, napisz na gg 6384815. :wink:

po przejściu do mojego komputera i otworzeniu prawym nie ma folderu directx…

Napisz do mnie na gg, to jakoś to rozwiążemy. :wink: 6384815

Człowieku płyt tłoczonych nie da się edytować ;o

Zainstaluj bez direct’a.

nie da się zainstalować bez (bo na początku nie ma do wybory czy directx czy bez) samo leci…

Masz dwa wyjścia:

  1. Skopiuj zawartość płyty na dysk twardy, wklej ten ściągnięty plik do katalogu directx i zainstaluj grę z dysku twardego.

  2. Z tego co kojarzę to gra wymaga Steam’a, więc po prostu zarejestruj grę na swoim koncie i ją ściągnij przez Steam’a.