Błąd podczas instalacji sterowników Omega

(Igorenek) #1

Jeszcze pare minut temu miałem zainstalowane Catalysty 6.7 (ale nie zainstalowalem CCC), ale musiałem wyłączyć VSync. Postanowiłem więc zainstalować omegi 6.5, co by mieć dostęp do wszystkich opcji bez CCC. Podczas instalowania sterowników, pojawia się taki błąd:

Instalator nie może skopiować pliku atiicdxx.ini

Sprawdź czy podana niżej lokalizacja jest poprawna lub zmień ją i włóż dysk "ATI Technologies Inc. Installation disk (VIDEO) do podanej stacji.

Mam do wyboru 2 opcje - ponów próbę i anuluj. Pierwsza z nich nic nie daje, a druga zapewne sprawi, że sterowniki nie będą działały.

Proszę o szybką pomoc.

(McDracullo) #2

igorenek wyczyściłeś dokałdnie system po starych (nowyszych) sterach?

(Igorenek) #3

Tak. O ile kojarzę na starym systemie miałem podobną sytuację. Ale teraz kliknąłem anuluj i do tej pory system chodzi :slight_smile:

(Stalker) #4

a usunąłeś wpisy z rejestru?

(Igorenek) #5

No.. nie. Ale czy trzeba? :? Przecież tego może bardzo dużo być..

(McDracullo) #6

A nie ma specjalnych programów do tego?

Zrób to Drive Cleanerem. Na forum jest nawet opis jak to zrobić.

(aju) #7

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838 :slight_smile:

(Jado2) #8

To jest bug w instalatorze. Ściągnij jeszcze raz tę wersję, "starą" wywal.

http://www.ngohq.com/home.php?page=File ... _cat_id=14

Skąd w ogóle to ściągałeś i kiedy ?. Ta "walnięta" wersja została poprawiona w ciągu 24h, góra 48h. Też miałem z tym problem, ponieważ ściągnąłem prawie natychmiast jak się pojawiły. Wyjaśnienie oficjalne:

Well, the missing file was a mistake in my part (the rush), sorry about that guys, is a configuration file for the integrated CP, so it doesn't affect the drivers AT ALL, just in case I fixed it, added the file again to the installer and re-uploaded it.

If you want the new file please re-download from the mirrors on my site, those already have the updated file available.

Thanks again for your support and sorry for the inconvenience.

Dla tych co nie kumają tego "narzecza" :wink: w skrócie - autorowi zapomniało się dodać ten plik do instalatora, przeprasza i proponuje ściągnąć poprawioną wersję.

DC Pro

(Igorenek) #9

:shock: Ściągnąłem wczoraj ze stronki omegadrivers, z mirrora amnezja.. Ale z tego co czytam, to nie jest takie ważne :wink: Poczekam do następnej aktualizacji sterów omegi.