Błąd podczas instalacji Windows 8 Consumer Preview


(barteczek) #1

Witam dzisiaj próbowałem zainstalować Windows 8 Consumer Preview ale na samym początku wyskakuje mi błąd http://zapodaj.net/2b4e6cf8d1c5.jpg.html jak daje rescan to wyskakuje http://zapodaj.net/1a1c181a61c6.jpg.html. Czy wiecie o co chodzi z tymi błędami bo chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał nowy Windows


(rgabrysiak) #2

Sprawdzałeś czy zgadzają się sumy kontrolne pobranego obrazu, próbowałeś instalacji z pendrive?


(Pateroxd) #3

a spróbuj raz jeszcze wypalić DVD z tą wersją systemu. Swego czasu gdy miałem Developer Preview i płyta została w jakiś dziwny sposób nagrana, występował taki sam błąd. Ponowne wypalenie innego krążka DVD tyn samym obrazem ISO pomogło.


(janki111) #4

Miałem ten sam problem. Okazało się, że pobierając obraz ze strony MS pobierał się w 100% tylko teoretycznie. Obraz ma 3,3 GB a przy 2,0 GB pisało, że obraz ściągnięty.

Pobrałem obraz z innego źródła i bez problemu system się zainstalował.


(niezDarek) #5

usuń partycję która masz w założeniu przeznaczoną dla win8 tak żeby zwyczajnie na dysku było miejsce nie przydzielone, powinno zadziałać, bynajmniej ja raz miałem taki problem i poszło


(Łukash) #6

ykhm…Brak sterowników do urządzeń :roll:


(Piotrkijak) #7

Spróbuj jeszcze raz wypalić obraz z predkością 8x. Jak znowu będzie sypać błędami, spróbuj podmienić napęd, bo być może laser jest zabrudzony, albo zakańcza swój żywot.