Błąd podczas próby wejścia na dysk C lub D

Witam, nie wiem czy jest sens streszczać problemu od początku, bo być może obędzie się bez, więc przejdę do rzeczy: Gdy próbuję wejść przez Mój komputer do dysku C lub D, wyskakuje mi błąd o takiej treści:

Pod spodem mam trzy opcje: Anuluj, Ponów próbę i Kontynuuj. Jak kliknę kilka razy Anuluj to mnie w końcu wpuści, ale i tak jest to niepokojące.

Dodatkowo podłączyłam mp4 do komputera i teraz jak próbuję odłączyć je przez “Bezpieczne usuwanie sprzętu”, to wyskakuje mi, że nie można wysunąć woluminu i spróbuj ponownie później. Niby mogłabym po prostu wyciągnąć wtyczkę, ale wolę poczekać na odpowiedź, czy da się to zrobić “po łagodnemu”.

Dodam że używam Windows XP.

Pomocy?

jeśli to nie jest infekcja z

czytaj

to może SystemRepair Engineer

będzie pomocny

Cóż, przyznam szczerze, że wystarczyło zrestartować komputer. Co prawda bałam się tego zrobić, ale okazało się, że wszystkie moje problemy się rozwiązały (miałam jeszcze problem z odtwarzaniem dźwięku w przeglądarce). Jedyna zmiana to taka, że dyski otwierają mi się w osobnym oknie.

Jeśli jednak błąd się powtórzy, to skorzystam z tych linków, dzięki :slight_smile: