Błąd podczas rejestracji neostrady

(Awos333) #1

Witam wszystkich

Kilka dni temu (25..6) zamówiłem neostrade 2mb z netbookem wczoraj przyszedł do mnie kurier i wreczył mi Liveboxa bez netbooka po paru minutach zadzwonili do mnie pan z telekomunikacji i powiedział ze jutro przyjadą podłączyć mi internet

przyjechali dzisiaj wszystko ładnie podłączyli i wyszli ale jeden z monterów powiedział przed wyjściem ze internet będzie jak zacznie świecić dioda w modemie

Około godziny 13 zaczęła świecić wiec zacząłem instalować oprogramowanie z płyty która była dołączona do modemu wszystko było dobrze do puki nie doszedłem do rejestracji

Gdy tylko wypełniłem pola wyskoczył mi taki komunikat

Mamy już godzina 18 a ja dalej nie mogę się zarejestrować nie mam internetu działa mi tylko strona TP

Czy możne ktoś wie co mam zrobić z góry dziękuje

(Kpc21) #2

Może zadzwoń na 800102102 i zapytaj się dlaczego nie możesz się zarejestrować.

(mawro2) #3

Miałem podobnie miesiąc temu i powiedziano mi że to wina ich strony bo ją ciągle modernizują i tu cytat z infolinii: "Niech pan próbuje może się za którymś razem panu uda" po jakiś 3 godz. i chyba tysiącach prób udało się.

(djosdanielos) #4

pewnie coś modyfikują w systemie albo jest bardzo dużo nowych zamówień i się nie wyrabiają czasami trwa to i z tydzień próbuj co kilka godzin

takie problemy często się zdarzają tak jak z zalogowaniem się na swoje konto tp ostatnio bardzo ciężko a jak się uda już to wyświetla się niepoprawnie