Błąd podczas usuwania IE8

Cześć. Mam pewien problem podczas próby usunięcia IE8 z mojego komputera występuje bład( niebieski ekran) i system się restartuje, natomiast sama przeglądarka nie działa gdy odpalam pojawia się proces ale po chwili znika i co z tym zrobić?

Naprawić przeglądarkę i nie usuwać: http://www.majorgeeks.com/files/details/tweaking_com_repair_internet_explorer.html

Bez IE system nie będzie działał! Można jedynie zmienić (zaktualizować) wersję IE. Najlepiej na witrynie Windows Update.

bez zmian po użyciu programu IE nie działa ani nie da się go zaktualizować do innej wersji ciągle to samo

Na C program files utwórz nowy folder pod nazwą internet explorer. Pobierz sobie do tego folderu, ie8 cały instalator offline z tej stronki. Wyszukaj polską wersję, po prawej masz wybór systemu, klikniesz XP 32 i w pobierz. http://translate.googleusercontent.com/ … Clm91mW2Qw

Normalnie zainstaluj pobrany ie8.

nic nie dało po pierwsze jak chce utworzyć folder to musiał bym usunąć stary, a gdy odpalam instalator to ten usuwa poprzednią wersję ie i występuje ten sam błąd

Zrób inaczej. W opcjach folderów zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów, oraz odznacz ukrywanie chronionych plików i folderów. Daj OK, Następnie użyj wyszukiwarki. Wpisz INSTALLER i pokaże się m.in ten ukryty folder. Otworzysz i będziesz najeżdżać kursorem na kolejne pliki, aż znajdziesz instalator aktualizacja ie8. Zaznaczysz i klikniesz prawym przyciskiem myszy. Będzie opcja NAPRAW. Użyj. Kreator poprowadzi. Gdy to będzie jakaś poprawka do ie8, to nie wyświetli się opcja napraw.

A nie możesz przywrócić systemu do dnia, kiedy ie8 działał poprawnie?

Chodzi o to że nie wiem kiedy działał poprawnie i czy w ogóle działał

znalazło mi tylko dwa foldery plików w tym oba to gry, a mam zaznaczone pokaż ukryte pliki i foldery i odznaczone ukryj chronione pliki systemu

Kliknij w mój komputer, potem na dysk C, następnie na windows. Wyświetla się pliki i foldery systemowe, a zdaje się, w drugim rzędzie folder Installer.

przepatrzyłem każdy plik nie ma żadnego instalatora dla IE

To zrób inaczej. Uruchom dodaj/usuń składniki windows i odznacz internet explorer. Klikasz dalej, aż kreator zakończy pracę. Następnie klikasz na na dodaj/usuń i zaznaczasz internet explorer, klikasz dalej. Kreator poprosi Cię o włożenie płyty instalacyjnej z XP i z niej zainstalujesz ie7. Uruchomisz ie7 i klikniesz na windows update. Zaktualizujesz ie7 do ie 8. Potem będzie pakiet zbiorczy zabezpieczeń do ie8.

Spróbuj przywrócić system z dnia kiedy Ci działał normalnie IE8,- http://support.microsoft.com/kb/306084/pl

Nie mam takiego zapisu by IE działał, a płyty z XP też nie mam bo mi zginęła

Przywróc system z datą kiedy IE8 Ci działał normalnie, np. z przed kilku dni

IPSEN umiesz czytać ze zrozumieniem nie mam takiego zapisu by IE 8 działał

Kiedy odinstalowywałes IE 8 chodzi mi o datę

nie odinstalkowałem bo wcześniej miałem mozille i IE mnie nie obchodził, a teraz był mi potrzebny działający i reszta jest już w temacie napisana, z tego co pamiętam problemy z IE miałem chyba od początku po tym jak miałem nowy dysk twardy

No to data kiedy IE działał normalnie

Nie wiem nie używałem IE wcale a teraz mi jest potrzebna do gry

Dodane 03.08.2013 (So) 19:42

Dziękuje wszystkim za pomoc, w szczególności bogdanowi_g, udało się naprawić problem, można zamknąć, usunąć( nie wiem co tam robicie z zbytecznymi tematami)