Błąd podczas wgrywania systemu Windows XP Professional

Witam

Mam kłopot z zainstalowaniem systemu Windows Xp Professional.

Po włożeniu płyty z Windowsem Xp Professional ukazuje się instalator który zaczyna ładować pliki po załadowaniu plików otwiera się niebieska plansza z wyborem instalacji po chwili pokazuje się niebieska plansza z błędami.

PozDDRawiam trabi601s ab2c211b25ebbe7d.jpg

Jaki jest kod błędu ??

Co to jest Wgywanine? Popraw proszę tytuł. Przenoszę.

z tego co się dowiedziałem to chyba jest wina pamięci ram

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 18:17 został dopisany post przez trabi601s

po zmianie kości pamięci komp cały czas się resetuje i nie idzie wgrać na nowo systemu.

Cały czas po dojściu do instalacji pokazuje się ta plansza co dałem do postu na początku.

proszę o pomoc bo ja nie mam już pomysłów i jestem bez radny co mogło się popsuć:( :frowning: :frowning: :frowning:

Poczytaj --------------------------> http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic173060.html

0xD1 to problem ze sterownikiem. Odłącz wszystkie niepotrzebne urządzenia (zewnętrzne i wewnętrzne), a jak nie pomaga, to pożycz od kogoś instalkę z tą samą wersją systemu. Podczas instalacji podasz swój klucz.

Zrobiłem to co napisałeś po odłączałem cały nie potrzebny sprzęt że tylko został dysk i napęd i tak nic to nie dało.

Zajrzyj więc do linku Triniti888 lub tutaj http://www.searchengines.pl/DRIVER-IRQL … 23080.html

:slight_smile:

W pierwszym poście poprawiłem zdjęcie tego błędu. Ja nie wiem co mogło się stać fachowiec twierdzi że chyba poszedł u mnie na płycie stabilizator napięcie i przez to się komp resetuje i nie można zainstalować świeżej kopii systemu

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 15:51 został dopisany post przez trabi601s

udało mi się zrobić ale musiałem wszystko wyciągnąć z kompa i jeszcze raz włożyć i zadziałało wszystko tak jak należy.

zawsze jak mam niebieski ekran STOP a tego mialem już wiele zawsze bralem sięza reinstalacje systemu czyli u mnie jakies 30 minut :slight_smile: