Błąd pojawiający się podczas instalacji systemu - Virtual PC


(krzysio574) #1

Cześć... Próbuje zainstalować system Win7 na wirtualnej maszynie Virtual PC, podczas wyboru pliku iso, naciśnięciu buttonu "Start" pojawia się okno konsolowe, a w nim  to http://i.imgur.com/bGAQWEv.png, trochę podziała i pokazuje się następny komunikat   http://i.imgur.com/OtdEs9Z.png, co może być przyczyną? W ustawieniach programu bawiłem się z "Networking" zmieniając kartę sieciową na możliwe sposoby jednak to nic nie daje. Pamiętam, że kiedyś też tak miałem ale nie pamiętam jak to naprawiłem :smiley: Obraz iso działa na 100%

 

Proszę o pomoc.


(Dimatheus) #2

krzysio574 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(bachus) #3

Masz ustawiony priorytet (w BIOSie) botowania z CD/DVD?


(S3BA_) #4

Na załączonym obrazku ikonka CD jest wyblakła co oznacza że iso nie jest zamontowane.

Zamontuj ISO i restart virtuala.


(krzysio574) #5

 

Uruchamia się “Ładowanie plików przez  system windows” , po załadowaniu pokazuje mi informacje, żebym włożył płytę i zresetował (komputer):smiley: System mam na dysku D Jutro się z tym pobawię, a na razie  dziękuje za chęć udzielenia pomocy. 


(S3BA_) #6

Zainstaluj VirtualBox i zobacz na nim. Powinien być mniej problematyczny.