Błąd połączenia internetu - cały czas identyfikowanie sieci

Witam,

Mam problem z podłączeniem internetu na laptopie z win7. Internet radiowy rozdzielany w domu routerem. Ostatnio wezwałem serwisanta od dostawcy internetu i internet ruszył, ale dzisiaj znowu wszystko zamarło. Problem jest następujący: w centrum sieci cały czas widnieje"identyfikowanie sieci" i nie łączy się z internetem. Niby połączenie jest ok, bo w trybie awaryjnym działało, tylko jakiś program blokował. Serwisant coś tam poklikał swoimi zwinnymi palcami i chodziło. Wolałbym jednak go drugi raz nie wzywać bo zajmie to znowu tydzień nim przyjedzie :confused: jakieś propozycje co to może być? Lub jak zablokować te programy w stylu aqq, kto re wcześniej serwisant wyłączył na jakiejś liście, bo ja nie wiem gdzie ona jest :confused:

Co to za router? Połączenie kablowe czy bezprzewodowe z routerem? Co masz w ipconfig /all - [LINK](/ *************** )

Przeskanowałem combofixem i usuneło jakies nie do końac porządane pliki. Internet działa.

Przepraszam za kłopot i zamieszanie i dziękuję za pomoc

dexter_dexter123 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam ponownie.

Problem jednak nie ustał. Po włączeni komputera internet nie działa. Gdy przeskanuje go combofixem wszystko działa bez zarzutu, ale to trochę upierdliwe za każdym razem skanować :slight_smile:

Połączenie mam takie: antena-acces point-router-kabelkiem na 2 komputery.

Link do Ipconfig/all: http://przeklej.net/file_details/117334.html

Dodane 29.07.2013 (Pn) 9:31

Pomoże ktoś?