Błąd połączenia internetu - cały czas identyfikowanie sieci


(Dexter Dexter123) #1

Witam,

Mam problem z podłączeniem internetu na laptopie z win7. Internet radiowy rozdzielany w domu routerem. Ostatnio wezwałem serwisanta od dostawcy internetu i internet ruszył, ale dzisiaj znowu wszystko zamarło. Problem jest następujący: w centrum sieci cały czas widnieje"identyfikowanie sieci" i nie łączy się z internetem. Niby połączenie jest ok, bo w trybie awaryjnym działało, tylko jakiś program blokował. Serwisant coś tam poklikał swoimi zwinnymi palcami i chodziło. Wolałbym jednak go drugi raz nie wzywać bo zajmie to znowu tydzień nim przyjedzie :confused: jakieś propozycje co to może być? Lub jak zablokować te programy w stylu aqq, kto re wcześniej serwisant wyłączył na jakiejś liście, bo ja nie wiem gdzie ona jest :confused:


(Jimasek) #2

Co to za router? Połączenie kablowe czy bezprzewodowe z routerem? Co masz w ipconfig /all - [LINK](/ *************** )


(Dexter Dexter123) #3

Przeskanowałem combofixem i usuneło jakies nie do końac porządane pliki. Internet działa.

Przepraszam za kłopot i zamieszanie i dziękuję za pomoc


(Dimatheus) #4

dexter_dexter123 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Dexter Dexter123) #5

Witam ponownie.

Problem jednak nie ustał. Po włączeni komputera internet nie działa. Gdy przeskanuje go combofixem wszystko działa bez zarzutu, ale to trochę upierdliwe za każdym razem skanować :slight_smile:

Połączenie mam takie: antena-acces point-router-kabelkiem na 2 komputery.

Link do Ipconfig/all: http://przeklej.net/file_details/117334.html

Dodane 29.07.2013 (Pn) 9:31

Pomoże ktoś?