Błąd programu origin, lagi FIFA12 i battlefield 3

Witajcie chciałbym was prosić o pomoc. Gram sobie dziś normalnie w FIFKE 12 wszystko git i nagle zaczęła mi strasznie klatkować po wyjściu z gry wyskoczył komunikat, że synchronizacja plików się nie powiodła czy coś takiego i od tamtej pory gra strasznie zamula. Tak czy inaczej nowy genialny wynalazek origin a mianowicie synchronizacja plików- można grać kontynuować karierę np. w battlefield 3 na innym kompie^^. Grę mam od 2 miechów i nigdy żadnego problemu gręprzeinstalowywałem wyłączałem w chmurze synchronizacje robiłem chyba wszystko a problem dalej jest. Battlefield 3 także mi strasznie zacina grałem zawsze na poziomie 70-80 fps a teraz klatkuje jak niewiem co to jest? Może mi ktoś pomóc?

Przedwczoraj też miałem ten problem z BF3. Klatkowało jak nie wiem co, myślałem, że to lagi ale ping miałem na poziomie ~30ms. Mi pomógł restart komputera. Nie wiem, może jakieś skanowanie w tle się włączyło.

Dziękuje już wszystko gra coś tam poklikałem zmieniłem zgodność restart kompa i narazie śmiga. Pozdrawiam :slight_smile:

U mnie Origin działa świetnie :smiley: