Błąd przez VTP

Przed i po odinstalowaniu Vista Transformation Pack 6 Rc1 były takie błedy w wyszukiwarce tej z pieskiem :stuck_out_tongue: nie było dymku a w kontach użytkownika puste miejsce czy mozna jakoś to przywrócić żeby było normalnie ?? Czy pomoże tylko format lub odtworzenie dysku z ghosta :? :? ??

czystovu5.th.jpg

pieska5.th.jpg

Ten pakiet upiększający bardzo mocno ingeruje w system, nadpisuje pliki systemowe itp. Nie jest możliwe w pełni poprawne odinstalowanie programu tak aby nie było problemów - chyba, że skorzystasz z punktu przywracania systemu, który został utworzony przed instalacją tego VTP. Szczególnie te starsze wersje VTP były bardzo problemowe w deinstalacji.

Po instalacji takich pakietów najlepszym wyjściem będzie postawienie nowego systemu.

Dzieki.

Jeszcze jedna sprawa mam taki problem bo mam na dysku zapisany obraz systemu robiony ghostem,który zrobił mi informatyk rok temu i nie wiem czy jak go odtworze to rzeczy ktore am na partycji D pozostana czy bede miał te z tego obrazu.Nie pamietam czy zapisał obie partycje.Mozna to sprawdzic czy jak odtworze ten obraz to bede mial tylko nowy C a D pozostanie bez zmian ?

Niestety nie używam Norton Ghost więc nie potrafię Ci w tej sprawie pomóc. Być może ktoś inny zna odpowiedź na to pytanie.

Ja jednak na Twoim miejscu na wszelki wypadek zrobił bym kopię bezpieczeństwa ważnych danych :wink: przed przywracaniem czegokolwiek.

Marek_12 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.