Błąd przy instalacji Photoshopa 10 ! POMOCY!

Taki komunikat wyskakuje mi gdy włączam plik Setup.exe !

Proszę o pomoc.

beztytuuyi2.jpg

a w jakich celach chcesz zainstalowac ten program w jakich celach ma on słuzyć? :?:

cos mi sie wydaje ze masz pirata! jezeli sie myle to zareklamuj program u osoby, sklepu ktorego kupiłes! odpowiedz na 1-wsze pytanie do czego ma słuzyc ci program ok’s? :smiley:

tam jest coś o javascripcie

a nie o photoshopie

wygląda na legalny

ja bym tak jak piszą zainstalował jeszcze raz javę

ale nie wiem jaki ma to związek z instalacją

powiedz czy jest legalny

Jest orginalny, wersja trial. :smiley:

No jestem w technikum informatycznym, i właśnie zaczynamy grafike itp, wole photoshopa bo mamy go w szkole, bo darnowy gimp też jest dobry ale jakoś nie umiem do końca się w nim obłapać.

Sciągalem już kolejnego triala, i to z innego źrodła niż poprzednie :]

A to nie mam wielkiego związku z Javą (tą od Sun Microsystem) bo chodzi o Java Script :smiley:

Pomoże teraz ktoś?

Trial no chyba ze tak ale potem i tak bedziesz musiał usunąc po 30 dniach! To raczej przezuc sie na gimpa lepiej uczyc sie na legalnym sofcie!

Pobierz TRIALA ale z innej strony moze jest instalka uszkodzona? Pobierz z tego linka i jak wtedy nie bedzie sie chciało zainstalowac bedziemy kombinować dalej!

Przykładowy link do Photoshopa TRIAL

http://www.instalki.pl/programy/downloa … toshop.php

Ale spróbuj starsza wersje photoshopa moze wtedy bedzie działąc? :smiley: pisz o postępach jakie uczyniłes w związku z tą instalacja!

30 dni spokojnie mi starczy żeby trochę się poduczyć i wykonać jakąś pracę :smiley: