Błąd przy instalacji Windows 7

Prubuję zaimstalowac Win 7 na partycji która ma 40GB zformatowanej do NTFS. Instaluje z dvd z poziomu Win xp ale przy ok 60% mam taki błąd:

http://img2.vpx.pl/up/20090624/windows.png

Proszę o pomoc!

wiciu2.0 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Moim zdaniem jest to źle pobrany obraz, porysowana płyta lub uszkodzony napęd. Ale prędzej bym stawiał na to, że obraz płyty jest źle pobrany, lub źle wypalony na płytkę.

pobrałem ze strony microsoftu, obraz oryginalny, wypalony przez PowerISO na DVD+RW

Twój błąd polega na braku pliku instalacyjnego więc jesli po bierasz jakiś system to sprawdza się sumy kontrolne przed nagraniem go na płytę programem HashTab. Spróbuj jeszcze raz nagrać obraz Iso na płytkę naj wolniejszą prędkoscią jesli to nic nie da musisz sciągnąć obraz systemu ISO jeszcze raz

Juz mi sie udalo, zamontowalem obraz z koma przez daemona, ale teraz mam inny problem bo mam internet ale w 7 go nie widzi i pisze ze nie jest podlaczony do sieci

U kogo masz neta, czy na WiFi czy na USB lub LAN

I nie mam gadzetów i tej przezroczystosci w okienkach

Dodane 25.06.2009 (Cz) 0:28

Neta mam w vectra przez modem

Jaką masz kartę graficzną ? A co do internetu próbowałeś wgrać sterowniki pod Vistę ?

Ok, sprubuję te sterowniki z visty. Karte mam ati radeon 9250 128 mb. Przy 1 uruchomieniu ustawilem sobie kilka gadzetów ale przy nastepnym uruchomieniu jak klikam ppm i gadgets to jest tam pusto

Co do gadźetów nie mam pojęcia co jest u ciebie nie tak, co do przezroczystości w oknach - jeśli masz na myśli interfejs aero glass to nie odpalisz go na swojej karcie graficznej.

ale chamstwo :frowning:

karta jest za stara abyś mugł mieć przezroczyste okna jezeli nie ma w opci włacz przezroczystośc to sie nie da a mozesz sprawdzić to klikasz prawym przyciskeim myszy potem kolor i wyglad okien i tam jest ta opcja jezeli jej nie ma to za stara grafa ;/