Błąd przy instalacji Windows7

Witam. dziś chciałem sobie zainstalowac windows7 a tu wyskakuje dziwny błąd i nie bardzo wiem o co chodzi ;/

a jeszcze jedno pytanie czy trzeba nagrywać na płytke ? bo mam to w obrazie i poprostu zamontowałem jako dysk wirtualny

28u72ok.jpg

A skąd masz ten obraz? Nagraj na płytę i wtedy rozpocznij instalację.

Musisz nagrać na jakiś nośnik zewnętrzny, może być płytka lub pendrive minimum 4GB. U ciebie instalator odwołuje sie do jakiegoś pliku w sieci, a ty w tym momencie nie masz z nią połączenia.

Nagralem na plytke i dalej to samo

Podczas próby aktywacji jednego lub większej liczby komputerów za pomocą hosta bądź klienta usługi zarządzania kluczami albo klucza aktywacji wielokrotnej może zostać zwrócony następujący komunikat o błędzie:

0x80070005

Odmowa dostępu: żądana akcja wymaga podniesionych uprawnień.

Dodane 03.07.2010 (So) 17:47

Przyczyna

Ten problem występuje, gdy funkcja Kontrola konta użytkownika nie zezwala na uruchomienie procesów aktywacji w wierszu polecenia bez podwyższonego poziomu uprawnień.

Obejście problemu

W celu obejścia tego problemu wykonaj następujące czynności:

  1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Wszystkie programy, kliknij polecenie Akcesoria, kliknij prawym przyciskiem myszy polecenie Wiersz polecenia, a następnie kliknij polecenie Uruchom jako.

  2. Kliknij pozycję Następujący użytkownik, a następnie z listy Nazwa użytkownika wybierz pozycję Administrator.

  3. Kliknij przycisk OK.

  4. W wierszu polecenia wpisz następujące polecenie, a następnie naciśnij klawisz ENTER:

slmgr.vbs

może to coś pomoże :slight_smile:

Lipa to samo ;/

Witam, przede wszystkim ponawiam pytanie, skąd kolega ma ten obraz ? :), teraz odpowiedź na pytanie, błąd ten spowodowany jest brakiem możliwości pobrania z sieci plików (dokładnie jest to błąd otwarcia portów), opisz jakie masz połączenie sieciowe (usługodawca) i jaki sprzęt sieciowy, ale przede wszystkim odpowiedz na pytanie - SKĄD TEN OBRAZ ?

Być może da się ten problem w łatwy sposób rozwiązać.

Pozdrawiam

Witam …

Ja nie za bardzo wiem skąd on to ma ja tylko pożyczyłem , i szczerze mówiąc nie obchodzi skąd on go wytrzasnął.

Dostawca - Nazwa hosta: chello089076037108.chello.pl

A teraz sprzęt

Scientific ATlanta

Model - EPC2203

Cable - Modem/EMTA

Modem No 229051139

MTA MAC - 001E6BE5338D

S/N - 216765743

CM MAC - 001E6BE5338B

2 sprzęt

NETGEAR8243

Range Max Wireles Router WPN

NetGEAR

IC - 07300071

Ale to tylko mam żeby przeciągnąć neta do Laptopa Rodziców.

Pozdrawiam i mam nadzieje że coś wymyslicie :slight_smile: