Błąd przy instalacji WinFast PVR2

Witam.

Mam problem, otóż przy instalacji WinFast PVR2 wyskakuje mi błąd

lolololvk.png

http://img30.imageshack.us/img30/2711/lolololvk.png

Kiedyś miałem WinFast PVR2 ale miałem problemy z wirusami i mi się usunęło, teraz lecę na WinFast PVR i nie mogę z nim wytrzymać :evil:

Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?

Hej,

Na początek spróbuj przeczyścić dysk i rejestr za pomocą programu CCleaner - być może jakieś resztki programu zostały i uniemożliwiają instalację.

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz??

Pozdrawiam,

Dimatheus

kamil95 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

korzystam z Windows XP Home Edition, CCleanerem wszystko wyczyściłem i nadal mam ten problem:( Macie może jakieś jeszcze propozycje?

Hej,

:arrow: Próbowałeś instalować najnowszą wersję programu ze strony producenta?? Jeśli wierzyć UpdateStar’owi to wersja 4.5.

:arrow: Rozumiem, że instalujesz program na koncie z uprawnieniami administratora a nie użytkownika w ograniczonymi uprawnieniami?

:arrow: Jakiego antywirusa używasz??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak instaluję najnowszą wersję. Tak instaluje na koncie administratora. Używam Avasta.

Hej,

:arrow: Czy oprócz Avast’a używasz innych programów zabezpieczających, które mogą potencjalnie blokować instalowanie programu??

:arrow: Czy podobny problem występuje też w przypadku instalacji innych programów??

:arrow: Czy do Windows’a XP masz zainstalowany najnowszy Service Pack 3??

Pozdrawiam,

Dimatheus

odinstalowałem właśnie Avast’a ponieważ korzystam z pakietu bezpieczeństwa UPC (F-Secure), nic nie blokuję instalacji ponieważ instaluje się normalnie aż w końcu wyskakuje ten błąd. Tylko z tym mam problemy, wszelkie inne programy instalują jest poprawnie. Tak mam zainstalowany najnowszy Service Pack 3.

Hej,

Dobrze - dla systemu obecność kilku pakietów zabezpieczających powodować może poważne problemy. :slight_smile:

Spróbuj zainstalować program w innej lokalizacji - na przykład bezpośrednio na partycji C lub D.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nic nie pomogło. podsumujmy co zrobiłem a nadal nie działa.

  1. wyczyściłem komputer przez: CCleaner, odkurzacz i antywirusa

  2. instaluję najnowszą wersję

  3. instaluje na koncie administratora

  4. antywirus- pakiet bezpieczeństwa UPC (F-Secure)

  5. korzystam tylko z jednego antywirusa

  6. problem występuje tylko w tej sytuacji (dla WinFast PVR też występuje błąd ale inny)

  7. mam zainstalowany najnowszy Service Pack 3.

  8. instalowałem na innych dyskach (D, E, F) na żadnym nie chce się zainstalować

Macie inne pomysły jak to można naprawić lub jakieś alternatywy w postaci nowej karty telewizyjnej (jeśli tak to jaką polecacie:))

Dodane 21.11.2010 (N) 20:23

wiecie jak ten problem rozwiązać?

Hej,

Przejrzałem trochę forów i niestety nie znalazłem rozwiązania podobnych problemów. W każdym bądź razie na początek uruchamiając instalację zamiast posługiwać się dwuklikiem, kliknij w plik instalacyjny prawym przyciskiem myszy i z manu kontekstowego wybierz polecenie Uruchom jako administrator.

Kwestia druga to wymagania programu. Niestety nie udało mi się ich znaleźć. Gdy będziesz instalował program sprawdź w opisie - zapewne tym, przed zatwierdzeniem licencji - czy producent nie pisze o jakiś konkretnych wymaganiach - na przykład o platformie NET. Dodatkowo upewnij się, czy nie instalujesz funkcji, które dla Twojej karty nie są dostępne.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ściągnij następujące oprogramowanie: Leadtek Driver Clean Sweep Application, Sterowniki TV200XPExpert(64) i WinFast PVR 2 setup 20333.Następnie programem Driver Clean usuń wcześniej instalowanie sterowniki i oprogramowanie. Zainstaluj w kolejności: Sterowniki TV200 i następnie aplikację WinFast.Wszystkie potrzebne sterowniki znalazłem na stronie Leadtek.